Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 20:15 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Trzecie dziecko!

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Trzecie dziecko!

Postprzez AnnaLorenka » 18 września 2006, o 20:05

Melduję i chwalę się, że 5 maja urodzi się nasze trzecie dziecko! Troszkę się boimy ale bardziej się cieszymy!

Mama mikołajka, kubusia i niewiadomokogo.
AnnaLorenka
Przygodny gość
 
Posty: 76
Dołączył(a): 3 stycznia 2006, o 17:39

Postprzez juka » 18 września 2006, o 20:14

gratulacje, niech Niewiadomokto rośnie zdrowo! ja też mam Trójcę (wcale nie świętą :lol: ), więc kwalifikuję się do patologii społecznej :wink: . będzie nas więcej :D
juka
Domownik
 
Posty: 679
Dołączył(a): 25 marca 2006, o 11:24

Postprzez nastal » 19 września 2006, o 13:33

ale super! Gratulacje! Jestes "tak samo" w ciazy jak ja rok temu. Moj Julek urodził się 2 maja. Piękny miesiąc do rodzenia! No i potem cale lato i jeszcze złota jesien!:) Dobrze tez sie chodzi w ciazy, bo zima jeszcze nie jet sie takim niezgrabnym, za to przyjemnie jest w mrozy, no a wiosna zwykle nie jest az tak goraco:) Pisze bez ogonkow, bo Julcio na rekach:)
Pozdrawiam!!! A w jakim wieku sa chlopcy? Ja mam dwojeczke i zastanawiamy sie, ewentualnie nad trzecim. Juka, to juz chyba tak nie jest. Jak moja mama chodzila w ciazy z trzecim dzieckiem, to spolecznie bylo to nieakceptowane, teraz chyba jest troche inaczej. Wlasciwie, to co ja sie wymadrzam, napiszcie jak to jest odbierane przez rodzine, sasiadow, itp Ja sie niby takimi rzeczami nie przejmuje, ale w drugiej ciazy juz slyszalam teksty, ze w takim tempie to bedzie nam potrzebny samochod 9-osobowy, itd niby zarty, ale w ciazy wszystko wkurza.
nastal
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 6 października 2004, o 10:14

Postprzez monikar » 20 września 2006, o 10:06

gratulacje i życze spokojnych miesięcy

My z mężem też pragniemy mieć dużą rodzinkę. Jak na razie mamy dwie córeczki (4l. i 1roczek). I tak patrze na moje otoczenie to dzieli się na tych którzy uważają że troje i więcej dzieci to patologia i na tych mających odmienne zdanie i marzenia o dużej rodzinie. A w jakim wieku masz dzieciaczki że zdecydowaliście sie na kolejnego dzidziusia? My jeszcze chcemy troszkę poczekać.
monikar
Bywalec
 
Posty: 168
Dołączył(a): 4 października 2004, o 14:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez juka » 21 września 2006, o 09:13

nastal, wybór samochodów jest teraz duzy... my właśnie kupiliśmy sobie wielkie kombi :lol: .
co do komentarzy, to naprawdę bywają różne, czasem bardzo przykre. ale słyszałam też tak samo krytyczne wobec osób które nie mają dzieci, albo jedno tylko... myślę że ludzie mają skłonność do "uśredniania" i do uznawania za normalny tylko swojego modelu życia. wszyscy inni są "nie ok". czasem trzeba po prostu machnąć na to ręką :wink:
juka
Domownik
 
Posty: 679
Dołączył(a): 25 marca 2006, o 11:24


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron