Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 16:21 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

wasze najwczesniejsze objawy ciazy

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

Postprzez kt_ryba » 3 czerwca 2007, o 21:24

Mi po wzroście temperatury śluz przestał się rozciągać, ale wciąż czułam "mokro" (inaczej niż zwykle). No i tak przez 14 dni - aż do pozytywnego testu :D. Później, oczywiście, wcale nie wyschło.
kt_ryba
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4 maja 2006, o 11:39
Lokalizacja: Konin

Postprzez artura » 10 lipca 2007, o 10:53

a mnie jakieś dzień przed zrobieniem pozytywnego! :) testu naszło na czekoladę, tak bardzo, że naraz zjadłam całe albo prawie całe dwie czekolady 100g (co wcześniej mi się nigdy nie zdażyło)
artura
 

Postprzez Minia_L » 27 października 2007, o 13:11

ja zaraz po owulacji stałam się baaaardzo senna. Wracałam z pracy, mycie i w piżame !! szok ! mogłam spać i spać !! dzień po spodziewanej @ zrobiliśmy test i był pozytywny.
Minia_L
Bywalec
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 08:27

Postprzez Juana » 27 października 2007, o 13:29

Ja przed testem (robiłam od razu betę z krwi) czułam się zupełnie normalnie. Jedynie po owulacje miałam wyższą temperaturę niż zwykle, bo cały czas 37 i wyżej, co się na wcześniejszych wykresach nigdy nie zdarzyło, ale robię je dopiero od 7 miesięcy, więc to nie zwróciło mojej uwagi. Ponieważ cykle mam ok 40 dniowe (w większości) i @ wywołuję za pomocą luteiny to wiedziałam dokładnie ile dni po odstawieniu czekam i jak nie ma @ to idę do laboratorium. Jedyne co mnie dopadło to na 5 dni przed testem, będąc na wyjeździe miałam możliwość pałaszowania chleba ze smalcem i ogórkiem. Nie mogłam przestać tego jeść, nic mi tak nie smakowało, żadne tam kiełbaski, karczki z grilla i inne atrakcje. No ale ponieważ już długo się staraliśmy z MM to machnęłam ręką, że znowu sobie wkręcam i nie wzięłam tego serio. Po prostu się zawzięłam, że do testu nie ma co wymyślać :D
Juana
Domownik
 
Posty: 429
Dołączył(a): 16 lipca 2007, o 18:44
Lokalizacja: Śląsk

Postprzez genowefa » 27 października 2007, o 13:29

Minia_L napisał(a):ja zaraz po owulacji stałam się baaaardzo senna. Wracałam z pracy, mycie i w piżame !! szok ! mogłam spać i spać !! dzień po spodziewanej @ zrobiliśmy test i był pozytywny.


miałam tak samo! spałam wszędzie: w autobusie, tramwaju, na imprezie u znajomych :shock: , w szkole... szkoda, że nikt nie wymyslił dla ciężarnych przenośnego śpiworka :mrgreen: :mrgreen:
no a drugim objawem jeszcze wtedy nie odkrytej przez nas ciąży była chęć na McDonalda i CocaCole!!!! więc śpiąc w autrobusie śniłam o coli i frytkach z maka :lol:
genowefa
Domownik
 
Posty: 742
Dołączył(a): 1 października 2007, o 13:52

Postprzez Minia_L » 27 października 2007, o 13:46

ano właśnie - u mnie też tempka była wyraźniej wyższa - 37 ;)
Minia_L
Bywalec
 
Posty: 181
Dołączył(a): 13 sierpnia 2007, o 08:27

Poprzednia strona

Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron