Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 21:28 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ja już 27 tydzień, a Wy?

... czyli mamusie oczekujące, łączcie się (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

ja już 27 tydzień, a Wy?

Postprzez jbasko » 19 września 2005, o 12:03

witajcie dziewczyny
dawno tu nie zagladałam, jakoś nie ma czasu, patrzyłam tylko jak planowałam poczecie na porady, Wy też tam byłyście. Teraz patrzac ilu z Was sie udało i może się cieszyć oczekiwaniem na dzidziusia bardzo mnie to raduje, pamiętam wasze nicki i cieszę sie, ze teraz jestesmy tu razem.
Ja mam termin na Boze Narodzenie:), czuje sie ogólnie dobrze, tylko jak za długo stoję to plecy mnie bolą, dzidzia moja ruchliwa, nie znam płci bo chce mieć niespodzianke, ale już nie mogę się doczekać, i mimo to, ze nasłuchałam się tyle o porodach nie przeraza mnie on w obliczu tego co ma być dalej.
... i będę tu teraz czesciej zaglądac, buziaczki dla wszystkich
Basia
jbasko
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 marca 2005, o 13:36

Postprzez dzolka » 19 września 2005, o 16:46

a my już 36 ;-) mam zaplanowane cc ze względu na wzrok i za miesiac nasza córenka będzie już z nami!!
powodzenia życze i błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej :!:
buziaczki
asia
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez Derbunia » 19 września 2005, o 18:35

jbasko! U nas 11tydzień... po porodzie. Nie słuchaj za dużo opowieści o porodach i nie bierz sobie tego zbytnio do serca. Każdy poród jest inny i Twój też będzie niepowtarzalny! Grunt to dobrze się przygotować. Literatura, gimnastyka, solidna szkoła rodzenia. Powodzenia!
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Derbunia » 19 września 2005, o 18:38

zapomniałam! Przecież miejsce gdzie będziesz rodzić jest bardzo ważne. Dobrze się zastanów i wybierz miejsce, gdzie poród będzie mógł się odbyć jak najbardziej naturalnie, bez zbędnej ingerencji medycznej.
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fresita » 19 września 2005, o 21:58

U nas tez 10tydzien...po porodzie,ktory oboje wspominamy cudownie,bardzo krotki,bezbolesny(najbardziej bolalo mnie naciecie krocza i zakladanie szwow,brr :evil: ) zgadzam sie,ze szkola rodzenia bardzo pomaga przey porodzie naturalnym. Zycze szczesliwego rozwiazania :D
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez biedronka » 20 września 2005, o 10:23

A u mnie 40 tydzień. Termin był na poniedziałek. Naszej córeczce się nie spieszy.
biedronka
Bywalec
 
Posty: 137
Dołączył(a): 8 lipca 2004, o 20:18

Postprzez gosieńka » 20 września 2005, o 13:06

A u nas 30 tc. Nasze maleństwo strasznie się wierci i chyba za bardzo się spieszy z przyjsciem na świat. Ciagle mu tłumacze, ze nigdzie nie bedzie mu już tak dobrze jak u mamuni w brzuszku więc niech jeszcze zostanie :) Niestety szyjka się skróciła, brzuszek napiety, biorę no-spę i mam duzo odpoczywać
gosieńka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 11 stycznia 2005, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Ciąża - stan błogosławiony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron