Teraz jest 2 maja 2024, o 17:43 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

plamienia

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

plamienia

Postprzez jbasko » 13 maja 2005, o 11:36

dziewczyny witajcie!!!
chciałabym zapytac czy też miałyscie takie doswiadczenia jak ja, albo słyszałyście o tym. Jestem teraz w 6 tyg. ciaży, w 4 tygodniu miałam plamienie, delikatne, ale z czystej krwi. Później przeszło, dostałam Duphaston. Mam jednak takie wydzieliny brazowe razem ze sluzem. Często towarzyszy temu ból brzucha, taki jak na okres. We wtorek idę na pierwsze USG, ale tak sie niepokoję, szczególnie wczoraj miałam tego brazowego śluzu więcej niż zwykle.
Dziewczyny doradzcie, czy to coś niepokojącego, czy tak się zdarza.
Dzięki z góry
jbasko
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 marca 2005, o 13:36

Postprzez dzolka » 13 maja 2005, o 12:41

jbasko, nie chcę cie straszyć, ale takie brunatne plamienie jest bardziej niebezpieczne od czystej krwi. bierzesz duphaton dalej? na twoim miejscu od razu poszłabym do lekarza, nie czekałabym na termin badania. pamietam jak mi ginka mówiła że jak tylko zobacze najmniejsze choćby plamienie czy brudzenie to zaraz mam lecieć do szpitala (moja gin jest tam ordynatorem wiec dlatego chyba). bez natychmiastowego badania trudno powiedzeic czy taki brązowy śluz znaczy że coś jest źle, ale zawsze jest niepokojącym objawem.
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez jbasko » 13 maja 2005, o 13:27

dzięki Dzolka, rzeczywisci trochę mnie to przestraszyło, dziś chyba pójde gdzies do lekarza bo nie wytrzymam do poniedziałku, mam nadzieję, ze nie bedzie nic złego
jbasko
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 marca 2005, o 13:36

Postprzez anka23 » 13 maja 2005, o 13:54

Witaj jbasko!
Plamenia, o których piszesz są rzeczywiście niepokojące. Ja będąc w ciąży (6 tydzień) Również miałam takie dolegliwości wraz z delikatnymi skurczami macicy. Poszłam do gina i dał mi tabletki na podtrzymanie oraz kazał na drugi dzień przyjść na USG. Moja ciąża skończyła się źle. Po pierwszy badaniu diagnoza brzmiała:pusty pęcherzyk ciążowy bez echa płodu. Czekaliśmy jednak jeszcze trzy tygodnie i lekarz kazał mi cały czas brać tabletki. Niestety płód się nie pokazał i musiałam mieć zabieg.
Zalecam Ci jak najszybciej udać się do lekarza, lepiej zapobiec najgorszemu. Uszy do góry i mimo wszystko bądź dobrej myśli. Daj znać co się dzieje. Pozdrawiam
anka23
Domownik
 
Posty: 346
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 13:53

Postprzez jbasko » 13 maja 2005, o 13:59

a czy miałaś Aniu podczas tego objawy ciąży, mi np. jest cały czas niedobrze, źle reaguje na wszelkie zapachy, pocieszam sie chyba...
jbasko
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 7 marca 2005, o 13:36

Postprzez anka23 » 13 maja 2005, o 14:33

Oj miałam :!: Nie mogłam siedzieć w kuchni, a już wogóle co kolwiek gotować! Miałam mdłości ale nie wymiotowałam. Pojawiły się u mnie ok 8 tygodnia również apetyty.
A poza tym co Ty jeszcze robisz na forum :!: Do lekarza startuj-i nie myśl za dużo. Wiem łatwo mówić ale ja swoją trgedie już przeżyłam i wiele pomogła mi rodzina, zwłaszcza mąż. Lekarz również dał mi nadzieję, że ze mną wszysko ok. Od mojego zabiegu minęło już prawie 4 miesiące i wkrótce zaczynamy się starać o dzidziusia-też napewno będę pełna obaw, ale taka natura kobiet.
Naprawdę idź do lekarza i zrób badania, abyś wiedziała co się dzieje. Myśl pozytywnie bo ja się przekonałam, że pozytywizm jest tu najważniejszy. I nie gdybaj bo to tak nic nie da. Teraz myśl tylko o tym, żeby wszystko się dobrze skończyło. Całuski
anka23
Domownik
 
Posty: 346
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 13:53

Postprzez anka23 » 13 maja 2005, o 14:41

Jbasko pamiętaj jeszcze o jednym-to jest ciąża :!: Jakkolwiek by się skończyła(odpukać najgorsze) to organizm reaguje normalnie odczytując "pierwiastki" ciąży. Ja miałam puste jajo płodowe bez zarodka i też się pytałam czy są możliwe objawy ciąży. Gin odpowiedział, że tak ponieważ to jest ciąża tylko nie taka jak powinna być. Nie martw się, jakoś się ułoży.
anka23
Domownik
 
Posty: 346
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 13:53


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron