Teraz jest 2 maja 2024, o 22:08 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

pytanko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Re: pytanko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postprzez anka23 » 11 maja 2005, o 15:20

kofi napisał(a):Od roku prubuję zajść w ciążę i nic nikt sie nie orientuje czy powodem tego moze być wcze śniej przebyta bulimia mój lekarz twierdzi że raczej nie ale jakoś mnie to nie przekonuje.


Hej! A czy robiłaś sobie i partnerowi szczegółowe badania by dowiedzieć się czy możecie mieć dzieci? Wiem, że taka myśl przeraża, ale to konieczne abyście wiedzieli co jest przyczyną niemożności zajścia przez Ciebie w ciążę. Poza tym to, że od roku się staracie i się nie udaje to jeszcze nie znaczy, że istnieje problem. Obawiam się jednak, że przebyta bulimia niestety może mieć również wpływ na problemy z zapłodnieniem. Jestem po poronieniu więc też swoje przeżyłam. Znam dobrą klinikę leczenia niepłodności w Poznaniu. Jest tam również dostęp do Specjalistycznego Gabinetu Andrologicznego. Może warto porobić badania :?: Jeśli jesteś zainteresowana to daj znać. Uszy do góry, wszystko się ułoży :wink:
anka23
Domownik
 
Posty: 346
Dołączył(a): 11 maja 2005, o 13:53

Postprzez admin » 11 maja 2005, o 18:20

Pomalutku - zanim się zacznie skomplikowaną i często kosztowną diagnostykę, trzeba przyjrzeć się najzwyklejszym zapisom temperatury i śluzu na kartach obserwacji. Trudno radzić bez tej podstawowej wiedzy o przebiegu cyklu: czy dwufazowy, czy jest śluz, jak długo trwa faza lutealna, czy obraz objawów nie sugeruje jakiejś dolegliwości, w jakim momencie cyklu następują zbliżenia itp.

Adresy naszych instruktorów tutaj:
http://www.lmm.pl/kursy/terminy.html
można poszukać najbliższych, umówić się na spotkanie, napisać.

Adresy lekarzy tutaj:
http://www.lmm.pl/przychodnia/lista1.html
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron