Teraz jest 2 maja 2024, o 22:04 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

bezowulacyjne?

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

bezowulacyjne?

Postprzez annie » 3 maja 2005, o 19:25

Witam :) ,ostatnio odwiedziłam po dość długiej przerwie gin z powodu plamienia śródcyklicznego (nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało,więc się zaniepokoiłam) i generalnie z powodu sporej nieregularnosci cykli. Ten spojrzał na moje 8 wykresów i stwierdził,że duża część z nich była bezowulacyjna.Podkreślam, że w moim mieście jest on specem od NPR.Zdziwiłam się,bo udawało mi się wyznaczać początek III fazy.Niektóre wykresy rzeczywiście nie są może książkowe, ale po szczycie śluzu zawsze występowały 3 wyższe tempki (czasem dzień przed S).Czy to możliwe, że to tylko zbieg okoliczności?Tyle razy??Tak zrozumiałam lekarza. Gdy spytałąm o nieregularność długości fazy lutealnej (11-17 dni) to stwierdził,że to wcale nie musiała rzeczywiście być faza lutealna... Poza tym stwierdził sporą nadżerkę (zapisał albothyl) - może to przez to? No i skierował mnie na badania hormonalne. Nic z tego nie rozumiem, a przemyślałam to dopiero w domu więc nie mam jak się spytać do następnej wizyty. Może ktoś coś wie??
annie
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 200
Dołączył(a): 18 marca 2005, o 23:31

Postprzez annie » 4 maja 2005, o 10:52

Znalazłam podobny wątek: http://www.lmm.pl/forum/viewtopic.php?t=953
(jakby ktoś miał podobny problem) i co nieco mi sie rozjaśniło,choć wcale nie czuję się lepiej. Mimo wszystko, gdybyście jeszcze coś wiedzieli, to proszę piszcie!
annie
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 200
Dołączył(a): 18 marca 2005, o 23:31


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości

cron