Teraz jest 2 maja 2024, o 17:25 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Nie rozumiem dlaczego?

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Nie rozumiem dlaczego?

Postprzez Antonia » 2 maja 2005, o 11:58

Jestem w 31 dniu cyklu, prawdopodobnie 14 dzień temperatury wyższej. Prawdopodobnie, bo wyjeżdżajac na zajęcia na studia nie zabrałam termometru i przez trzy dni nie mierzyłam temperatury. 10 dnia temper. wyższych cały mój organizm głośno"wołał", że za moment wystąpi @ (mrowienie w nogach, rozsadzanie brzucha, do piersi dotknać się nie mozna, pocenie się), lecz minęło kilka dni i nic się nie dzieje. Faza lutealna wynosi u mnie z reguły 12-14 dni. Nie martwię się, że nie ma miesiaczki, ale zastanawia mnie ten sygnał z 10 d. tem. wyż.
Pierwszy raz zdarzyło mi się, że od mniej więcej czasu owulacji zsypało mi całą twarz drobnymi, tłustymi krostkami. Nie rozumiem tych dziwności - bo nigdy wcześniej to sie nie zdarzyło, a miesiaczkuję od 16 lat. Nie biorę żadnych leków. O co chodzi?
Antonia
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 250
Dołączył(a): 14 października 2004, o 21:58

Postprzez Martelka » 2 maja 2005, o 22:59

Antoniu, no dziwne to troche, ale moze akurat taki cykl. Poczekaj na okres i zobaczysz co w kolejneym cyklu. Wyczul sie przy okazji na wszelkie ewentualne zmiany trybu zycia, moze jakies produkty spozywcze lub zawarte w nich substancje chemiczne?
Z cyklami bywa roznie, czasem zdarzaja sie jakies wyjatki od reguly :wink:
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron