Teraz jest 9 maja 2024, o 21:14 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

test ciazowy

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

test ciazowy

Postprzez kakoz » 14 kwietnia 2005, o 14:21

Test ciazowy dla pozytywny wynik, badanie USG nie wykazało ciazy. Lekarz zalecil powtorzyc badanie za 2 tygodnie. Jakie sa inne mozliwe przyczyny dodatniego testu? Czy to mozliwe, ze jednak nie jestem w ciazy?
kakoz
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 31 maja 2004, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kręciołek » 14 kwietnia 2005, o 15:23

a robiłaś betę HCG z krwi?
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

test ciA!żowy

Postprzez ala » 14 kwietnia 2005, o 15:34

Nie chcę Cię martwić, ale ja byłam w cišży pozamacicznej i była taka sama sytuacja. Test był pozytywny, bhcg też wykazywało że jestem w cišży ale ta cišża się nie rozwijała dobrze, przyrost bhsg był słaby. Najlepiej idŸ do dobrego gin. Bo jesli nie daj Boże masz takš sytuację w jakiej ja byłam to najlepiej wiedzieć o tym wczesniej.
Mam nadzieję, że w Twoim przypadku dzidzia jest po prostu jeszcze tak malutka że USG jej nie wykryło. Życzę Ci tego z całego serca.
Pozdrawiam Alicja
ala
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, o 22:57
Lokalizacja: poznań

Postprzez kakoz » 14 kwietnia 2005, o 15:35

Tak, czekam na wynik. Jesli to ciaza to bardzo wczesna max. 3 tygodnie. Martwie sie, ze bedzie pozamaciczna, juz raz tak było. Wiem, ze mam poprzewezane jajowody i dlatego sie boje. Na tescie producent pisze, ze w przypadku negatywnego wyniku i braku miesiaczki mozna go powtorzyc. Ani slowa o tym, czy wynik pozytywny moze byc bledny. Jesli doszlo do zaplodnienia to w 28 dc. w Niedziele Wielkanocna :) Zepsuly mi sie w tym miesiacu 2 termometry pod rzad i zaprzestalam sledzenia temperaturki. Ewidentna ingerencja opatrznosci!
kakoz
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 31 maja 2004, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mim_m » 17 kwietnia 2005, o 12:00

Jeśli to taka wczesna ciąża, to na USG może jeszcze nie być jej widać, więc bez paniki. Moja lekarka twierdzi, że robienie USG przed szóstym tygodniem ciąży jest bez sensu, bo możliwość pomyłki jest bardzo duża.
mim_m
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 13 kwietnia 2004, o 14:28

test ciA!żowy

Postprzez ala » 18 kwietnia 2005, o 16:18

mim_m ma rację. nie martw się na zapas, tak wczesna cišża nie jest widoczna na USG.
Pozdrawiam goršco Alicja
ala
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, o 22:57
Lokalizacja: poznań

Postprzez kakoz » 21 kwietnia 2005, o 16:02

BHCG rosnie jak szalone, co oznacza, ze najprawdopodobniej wszystko jest (i bedzie) OK. Trafilam wreszcie do porzadnej pani dr z NPR i jestem spokojniejsza. Badanie zewnetrzne tez nic jeszce nie wykazalo, a na miarodajne USG musze jeszcze poczekac ze 2tygodnie. No ale nic mnie nie boli, piersi rosna, apetyt tez i radosc z bycia mama:) Zycze Wam tego samego! Bog wybral najlepszy czas dla naszego dziecka. Trzymam kciuki za inne "ektopowe". 8)
kakoz
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 31 maja 2004, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

test ciążowy

Postprzez ala » 21 kwietnia 2005, o 16:16

SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!
Bardzo sie cieszę. Mam nadzieję, że i nam kiedyś się uda.
Pozdrawiam alicja
ala
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, o 22:57
Lokalizacja: poznań


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości

cron