Teraz jest 2 maja 2024, o 20:42 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Bolesnosc piersi

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Bolesnosc piersi

Postprzez anusia » 9 kwietnia 2005, o 21:23

Moze to nie taki wielki problem, ale watpliwosc.
Czy to normalne, a moze to od czegos zalezy, ale w tym cyklu w fazie III mialam objaw napietych i naprawde bolesnych piersi prawie od poczatku tego czasu (wiec w sumie ok.11 dni) mimo ze bralam wiesiolek, a zwykle jest to ok. tydzien przed @ i jest to czasem ledwie odczuwalne, nawet gdy wiesiokja nie biore. Czy to hormony czy moze cos innego moga tak zmieniac objawy??
I czy ogolnie objawy zwiazane z cyklem (np. z owulacja) tez moga byc rozne w roznych miesiacach?
Ja mam cos dziwnego i zastanawiam sie czy to normalne, ze bol w okresie bliskich owulacji (klujacy) w okolicach jednego z jajnikow nie jest krotki (ksiazkowy), ale takie pokluwanie i nacisk utrzumuje sie czasem po pare godzin dziennie przez pare dni w mies np.3-4 dni z odstepami 1-2 dni
pozdrawiam :wink:
anusia
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 4 stycznia 2005, o 10:39

Postprzez NB » 11 kwietnia 2005, o 17:13

Zależy to też od tego ile masz lat, czy rodziłaś . Ja np. pozbyłam się takiego problemu (z piersiami) po urodzeniu pierwszego dziecka. Co do objawów owulacji , to nie muszą one zawsze być takie same.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez anusia » 11 kwietnia 2005, o 19:07

Mam 24lata i jestem jeszcze narzeczona;)
anusia
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 4 stycznia 2005, o 10:39

Postprzez NB » 12 kwietnia 2005, o 09:00

A może Castagnusa bys spróbowała ? Co prawda trzeba przejść długą kurację bo 90 dniową ale daje to rezultaty.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Go » 15 kwietnia 2005, o 10:07

A wiesiołek się bierze tylko do owulacji, bo później może działać poronnie napisano na jednej stronie internetowej.
Go
Przygodny gość
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 listopada 2003, o 12:28

Postprzez anusia » 15 kwietnia 2005, o 13:20

Jak to? Dlaczego?
Przeciez w ulotce wyraznie jest napisane ze pomaga w dolegliwosciach syndromu napiecia przedmiesiaczkowego?
Ja juz nie rozumiem :shock:
Na razie nie jestem zona, bedac nia nie chcialabym poronic ewentualnie poczatego dziecka (nie wiedzac o tym) biorac wiesiolek, ale czesto przed okresem czuje sie naprawde strasznie ociezala, a majac duzo zajec nie moge sobie pozwolic na bycie w ogole "nie do zycia" przez np. 10 dni. a wiesiolek na to bardzo pomaga (i ogolnie tez na "wilczy glod" i syfki przed@)
To co robic?
anusia
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 4 stycznia 2005, o 10:39


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron