Teraz jest 7 maja 2024, o 17:41 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Co to są kłykciny ?

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Co to są kłykciny ?

Postprzez Antonia » 11 marca 2005, o 16:53

...... i skąd się biorą. Zaglądam czasem na inne forum dotyczące zdrowia kobiety i tam spotkałam się z tą nazwa, ale co to takiego pojęcia nie mam.
Inna rzecz, na tym forum wiele kobiet pisze o negatywnym działaniu antykoncepcji hormonalnej na ich organizm. Mimo to nie zamierza z niej rezygnować, nie wspomnę jak powszechny jest pogląd, że niedopuszczenie do zagniezdżenia sie zapłodnionego jajeczka to nie poronienie ciąży. Jestem przerazona. Weszłam w dysputę i dopiero wtedy się zorientowałam, że dla setek tych kobiet życie ludzkie zaczyna się od momentu zagnieżdżenia a nie momentu poczęcia!!!
Antonia
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 250
Dołączył(a): 14 października 2004, o 21:58

Postprzez NB » 14 marca 2005, o 12:12

Kłykciny kończyste (Condylomata acuminata) jest to jedna z form zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV) . Zarażenie następuje drogą płciową. W tej chwili jest to bardzo częsta choroba wśród ludzi aktywnych seksualnie.
Może prowadzić m.in. do zmian nowotworowych szyjki macicy.

Kłykciny przybierają wygląd kalafiorowaty , często występują na zewnętrznych narządach płciowych
więcej informacji : http://zp.lo3.wroc.pl/~jojo/modules.php ... le&sid=189
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron