Teraz jest 7 maja 2024, o 10:19 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

endokrynolog

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

endokrynolog

Postprzez Bratka » 7 marca 2005, o 13:27

Witam Wszystkich serdecznie

Póltora roku temu trafiłam na podstawie skierowania do poradni ginekologiczno- endokrynologicznej. Wybór doktora z listy był na zasadzie zupełnej przypadkowości- nie miałam pojęcia do kogo się zapisać i wybrałam "pierwszego z brzegu" doktora. Od początku jakoś nie miałam do niego zaufania, ale cóż- nie wiedziałam kogo innego wybrać a poza tym chciałam wiedzieć co mi jest więc nie rezygnowałam z wizyt. Nie zrażałam się tym, że za każdym razem musiałam mu mówić co mi dolega, że musiałam mu sugerować, gdzie może być przyczyna, że czasem po 3 godzinach czekania usłyszałam tylko: proszę nadal mierzyć temperaturę...

Po ostatniej wizycie wiem że chcę zmienić lekarza :!: MAM DOŚĆ :!: Bo mam świadomość że zmarnowałam 1,5 roku... Mam wyniki wszystkich badań i co z tego, skoro dla mojego lekarza nic nie jest pewne... I ciągle tylko: spróbujemy i zobaczymy.. (Cieszę się tylko że nie dałam sobie wcisnąć hormonów na zasadzie "zobaczymy co się stanie")

Jeżeli ktoś mógłby mi podać dobrego(sprawdzonego) ginekologa- endokrynologa w Poznaniu, to bardzo proszę

Beata
Bratka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 262
Dołączył(a): 3 marca 2005, o 16:04

do Bratki

Postprzez agusia » 7 marca 2005, o 13:45

Wejdź na stronę wirtualnej przychodni lmm. Tam są namiary na lekarzy z Poznania. :)

pozdrawiam
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35

Postprzez Bratka » 7 marca 2005, o 14:21

Agusiu, dziękuję. Zajrzałam na stronę przychodni.

Jednak ja poszukuję konkretnie ginekologa- endokrynologa.
Bratka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 262
Dołączył(a): 3 marca 2005, o 16:04


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron