Teraz jest 2 maja 2024, o 18:22 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Szukam lekarza

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Szukam lekarza

Postprzez tygrysek » 28 lutego 2005, o 16:51

Szukam dobrego ginekologa położnika (najlepiej pani doktor), osoby godnej polecenia, zaufanej, szanującej pacjenta i jego poglady. mieszkam w połowie drogi między Łodzią a Piotrkowem trybunalskim, więc te miasta wchodzą w grę, ewentualnie okolice czyli Pabianice, Rzgów itd. z góry dziękuję i pozdrawiam :lol:
tygrysek
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 lutego 2005, o 16:45

Postprzez Kinia » 2 marca 2005, o 17:23

Tygrysku!!
wejdź do wirtualnej przychodni na tej stronie lmm :)
Tam znajdziesz polecanych lekarzy...jeśli nie będzie nikogo z Twoich okolic, to może warto nawet dalej podjechać, ale do kogoś komu można zaufać 8)
Pozdrawiam ciepło!!!
Kinia
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez tygrysek » 2 marca 2005, o 20:23

Niestety, sprawdzałam juz wcześniej, ale w Wirtualnej Przychodni nie ma nikogo z mojego województwa, a nie jestem w stanie dojeżdżać np. do Warszawy :cry: Dzękuję za radę i ponawiam moją prośbę. może ktoś jednak zna dobrego lekarza z okolic Łodzi? Pa, pa.
tygrysek
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 lutego 2005, o 16:45

lekarz

Postprzez agusia » 7 marca 2005, o 11:27

Tygrysku!

Wiem, ze w Łodzi przy ul. Broniewskiego 1 a jest Centrum Służby Rodzinie.
Prowadza tam szkołę rodzenia, specjalistczne porady, instytucja pod patronatem Duszpasterstwa Rodzin w Łodzi. MOże tam udzielą Ci informacji?

tel. (42) 682 20 22

To tyle co zdobyłam. Daj znać czy sie udało. :)
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35

ps.

Postprzez agusia » 7 marca 2005, o 11:32

Jeszcze godziny pracy Centrum :)
poniedziałek, sroda, piątek w godz. 9,00-16,00

wtorki i czwartki w goz. 11-18

pozdrawiam
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35

Postprzez tygrysek » 7 marca 2005, o 12:12

Dzięki Agusiu, zadzwonię tam jeszcze dziś i zobaczymy. Dam znać i pozdrawiam ciepło w samym srodku strasznej zimy z zawieją i zamiecią. :wink:
tygrysek
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 lutego 2005, o 16:45

Postprzez tygrysek » 9 marca 2005, o 14:25

Skontaktowałam się z Centrum Służby Rodzinie i dostałam namiary na dwie panie doktor: Wilczyńska-Łukaszewicz i Buldecka-Woźniak. Może ktoś zna którąś z nich? Nie ma to jak opinia z pierwszej ręki. A swoją drogą to czy naprawdę na forum nie ma nikogo z okolic Łodzi? Aż dziwne! :!:
tygrysek
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 lutego 2005, o 16:45

do Tygryska

Postprzez agusia » 9 marca 2005, o 16:20

Cieszę się, ze Ci się udało dostać namiar na lekarza. Może będziesz pierwszą osobą, która zaproponuje lekarzowi listę wirtualnej przychodni? :wink:

dużo zdrówka

aga
agusia
Bywalec
 
Posty: 192
Dołączył(a): 29 grudnia 2003, o 10:35

Postprzez Monia » 9 marca 2005, o 17:11

Mam ten sma problem. Może któraś z Was zna dobrą panią doktor z Suwałk?
Monia
Przygodny gość
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 maja 2004, o 08:24

Postprzez AniaL » 24 marca 2005, o 13:13

tygrysek napisał(a):Skontaktowałam się z Centrum Służby Rodzinie i dostałam namiary na dwie panie doktor: Wilczyńska-Łukaszewicz i Buldecka-Woźniak. Może ktoś zna którąś z nich? Nie ma to jak opinia z pierwszej ręki. A swoją drogą to czy naprawdę na forum nie ma nikogo z okolic Łodzi? Aż dziwne! :!:


Ja jestem Z Pabianic, i tak sie składa że też poszukuję dobrego ginekologa, w gazecie znalazłam ogłoszenie doktor Buldeckiej -Woźniak jej godziny przyjec, wtorki i piątki po 15 na Ul Karniszewickiej. Czy może odwiedziłaś już akurat tą panią doktor, jestem ciekawa opinii???
AniaL
Przygodny gość
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22 marca 2005, o 19:06

Postprzez tygrysek » 24 marca 2005, o 23:13

Aniu, miło spotkać na forum kogoś z moich okolic :lol: . Jeszcze nie odwiedziłam żadnej z tych pań doktor, dopadła mnie grypa i wszystko się przesunęło. Nadal jednak jestem bardzo ciekawa, czy ktoś zna je może osobiście? A może Tobie uda się znaleźć kogoś z naszych stron, godnego polecenia? Szczerze mówiąć nie mam zaufania do ogłoszeń w lokalnej prasie, choć nie chcę nikogo niesłusznie osądzić. Jeszcze raz serdecznie Cię pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt. Odezwij się jeszcze! :wink:
tygrysek
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 lutego 2005, o 16:45

Postprzez AniaL » 25 marca 2005, o 12:35

Tygrysku, jescze jest taka jedna pani doktor w Pabianicach, nazywa sie Kubasiewicz, moja siostra do niej chodziła, ona kierowała jej obie ciąże, była z niej bardzo zadowolona. Przyjmuje we wtorki od 15 na Ogrodowej 1
AniaL
Przygodny gość
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22 marca 2005, o 19:06


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości

cron