Teraz jest 3 maja 2024, o 01:12 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Plamienie implantacyjne

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Plamienie implantacyjne

Postprzez gabra101 » 12 lutego 2005, o 14:55

Mam pytanie, jak długo może trwać plamienie implantacyjne? Jeżeli myślę, że jest to, to u mnie trwa już 3 dzień, od 25 d.c. Pojawia się rano i kończy po południu. Kolor ma brunatny, taki brązowy. Może to być to co myślę? :cry:
gabra101
Przygodny gość
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 stycznia 2005, o 13:48

Postprzez agulla » 22 lutego 2005, o 01:20

Plamienie implantacyjne to sprawa specyficzna każdej kobiety. Niektóre obserwują u siebie coś takiego a inne nie. Trudno stwierdzić jak długo może trwać, dokładnie tak samo jak nie wiadomo jak to jest z plamieniem w terminie spodziewanej miesiączki. Niektóre kobiety mimo zajścia w ciążę obserwują plamienie w terminie miesiączki nawet mówią o krwawieniu, a jednak ciąża trwa dalej, choć czasem tego nie wiedzą same zainteresowane :shock:

napisz koniecznie co u ciebie słychać bo minęło już parę dni od twojego postu
pozdrawiam gorąco agulla
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez gabra101 » 25 lutego 2005, o 14:04

Nie odzywalam się, bo przez ten czas trochę się wydarzylo. Zacznę od początku... Prawie nam się udało... Wszystkie objawy jakie miałam od 15 d.c. wskazywały na ciążę. Byłam u lekarza w 30 d.c. i poinformował mnie, że zarodek nie zdołał do końca się zagnieździć i wystąpiło u mnie krwawienie, którenie bylo @, ale też nie było to poronienie. Podobno jest u nas czegoś za mało. Robiłam różne badania hormonalne, w czwartek idziemy z mężem na badanie nasienia. A we wtorek do swojego gin. i wszystko się wyjaśni. Trochę się załamałam, ale już jest lepiej. Zaczniemy starania od przyszłego cyklu, bo teraz nie wyjdzie, bo mamy badania nasienia i potrzeba 5 dni wstrzemieźliwości, a teraz akurat czekam na owulację. Wszystko ostatnio mamy pod górkę...
gabra101
Przygodny gość
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 stycznia 2005, o 13:48


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron