Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 18:55 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Plamienie w ciązy

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Plamienie w ciązy

Postprzez ama » 19 stycznia 2005, o 16:54

Prawdopodobnie jestem w ciązy. Okres spóźnia mi się 13 dni. Tydzień temu zrobiłam test. Wypadł pozytywnie. Kilka miesięcy temu ginekolog stwierdził u mnie nadzerkę. Próbował leczyć farmakologicznie ale nie chciał nic więcej robić ze względu na to, że miałam trudności z zajsciem w ciążę i jego zdaniem zabieg zmniejszyłby "wlot" do macicy i tym samym możliwość zajścia w ciążę. Polecił mi wizytę u specjalisty na ky\tórą nie było mnie wteyd stać. Problem w tym, że w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki i dzień po tym wystąpiło u mnie plamienie. Bardzo niewielkie, Jedynie rano, przez godzine, może dwie. Myslałam, że to początek okresu. W sobotę, czyli około tygodnia po plamieniu znowu wystąpiło. Znowu tylko rano i bardzo szybko ustapiło. Dzisiaj powtórzyło się około południa. Brunatny śluz, czasami z krwista żyłką. Wybieram się w sobotę do lekarza aby potwierdzić ciążę jednak obawiam się, że to może nie być ciąża a jakaś poważna chot\roba nowotworowa, przy których tes wychodzi pozytywnie i objawy są podobne. Co o tym sądzicie? Syszałm też że plamienie występuje w 14 dniu od zapłodnienia i jest to poewszechne ale co z pozostałymi? I jaki wpływ ma na to nadżerka? Jaki wpływ na ciążę mają takie plamienia? Pomocy! :cry: :cry:
ama
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 stycznia 2005, o 15:59
Lokalizacja: międzyzdroje

Postprzez NB » 19 stycznia 2005, o 17:21

Kobieto, spokojnie. Nadżerka daje objawy w postaci plamienia i aby to potwierdzić musisz udać się do lekarza na konsultację. Daj znać co u Ciebie.
pozdrawiam.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ama » 19 stycznia 2005, o 17:52

Dzięki za podtrzymanie na duchu. Wiesz, może faktycznie panikuję ale mam 30 lat, za sobą dwa nieudane małżeństwa, w tym czasie przez 8 lat nieudane próby zajścia w ciąże a teraz w końcu udany związek i po raz pierwszy chyba naprawdę jestem w ciąży! I wszystko co miałoby ten stan zakłócić wprawia mnie w przerażenie. Nie mogę doczekać się wizyty u lekarza.
ama
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 stycznia 2005, o 15:59
Lokalizacja: międzyzdroje


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron