Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 01:35 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

pytanko z prośbą o szybką odpowiedz

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Postprzez Niania » 12 stycznia 2005, o 19:03

tak ja mam niestety to samo :? :evil: kiedyś zrobiłam głupote i je podciełam :oops: - odrosły twardsze i boje sie że w przyszłości dzidziusia będa kuły i jeść nie bedzie chciał :? :roll:
co zrobić........ nie wiem... taka nasza uroda :)
Niania
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2 stycznia 2005, o 17:57

Postprzez NB » 12 stycznia 2005, o 19:12

Polub swoje włoski , nie tylko Ty je masz :-)
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez dzolka » 12 stycznia 2005, o 19:40

A nie można powyrywać pęsetką, jak brwi?? Przepraszam jesli głupi pomysł ale może to lepsze niż podcinanie bo podcinanie wzmacnia ciut włoski, a wyrywanie nie....
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez Monia » 12 stycznia 2005, o 20:42

Dobrze, że nie jestem sama, bo już myślałam, że coś ze mną nie tak. Ja wyrywam je pęsetą, ale właściwie nie wiem czy powinnam. Z drugiej strony, gdybym je zostawiała, rosłyby i rosły...
Jeżeli jeseśmy przy włoskach - mam ich bardzo dużo w "tych" okolicach, na udach i nogach. Walczę z nimi, ale jestem na z góry przegranej pozycji, bo ciągle rosną. Golę je, bo wszystko inne za bardzo boli. A może jestem chora?
Monia
Przygodny gość
 
Posty: 36
Dołączył(a): 27 maja 2004, o 08:24

Postprzez Niania » 12 stycznia 2005, o 20:57

Moniu nie jesteś chora, masz takie hormony i tyle. sama natura. ja akurat z tym nie mam problemu - tylko te piersi z włoskami :? ale cóż takie już jesteśmy.
Niania
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2 stycznia 2005, o 17:57

Postprzez Allunia » 12 stycznia 2005, o 21:01

Ja też mam problem z włoskami dookoła brodawek i tez wyrywam je pęsetką....
Allunia
Przygodny gość
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 lutego 2004, o 07:57
Lokalizacja: dolnośląskie

Postprzez Gość » 12 stycznia 2005, o 21:20

dermatolog mi powiedziałą, że można wyrywać i najlepiej na ciepło, tzn. gdy skóra jest rozgrzana po kąpieli. Gdyby nadmiar owłosienia to były hormony tylko, to można by leczyć (tzn. chyba i tak coś można, ale działą tylko wtedy dopóki się bierze), ale jeśli skłonności dziedziczne to się nic nie poradzi. trzeba zaakceptować.
Gość
 

Postprzez madziulek » 13 stycznia 2005, o 11:01

Zuziu, mi również wokół sutków rosną włoski. Nie mam ich jednak dużo. W każdym razie jeżeli Cię one martwią, proponuję wizytę u ginekologa i zapytanie. Jednak kilka włosków to nic nienaturalnego. A jak się ich pozbywać? Mi same znikają po pieszczotach z chłopakiem. Myślę że taki sposób pozbywania się włosków jest duuużo przyjemniejszy niż wyrywanie... Brrr...
madziulek
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 listopada 2004, o 11:46

Postprzez Niania » 13 stycznia 2005, o 12:15

madziulek napisał(a): A jak się ich pozbywać? Mi same znikają po pieszczotach z chłopakiem.


jak to przestaja Ci wtedy rosnąć :shock: ciekawe :roll: i faktycznie orginalne :D
Niania
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2 stycznia 2005, o 17:57

Postprzez madziulek » 13 stycznia 2005, o 17:42

Nie wiem jak ale po prostu mi wypadają 8) Niestety potem znów rosną. Ale zaznaczam ja nie mam dużo- przynajmniej nie tyle żeby to był dla mnie problem...
madziulek
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 listopada 2004, o 11:46

Postprzez dzolka » 13 stycznia 2005, o 19:06

hmmm...... to może potrzeba do tego "chłopaka", co dziewczyny?? Bo "mąż" nie działa :? i jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.... co on ci robi, wyrywa ci je zębami????? :? :shock: czy odgryza????

A wyrywanie włosków gdy ciało jest rozgrzane po kąpieli lub prysznicu - jak pisze Atka, wcale nie jest takie bolesne, jeśli któraś jeszcze nigdy tego nie robiła to może ciut boleć, ale kolejne próby są już łagodniejsze. I włoski nie rosną takie mocne.
dzolka
Domownik
 
Posty: 457
Dołączył(a): 7 marca 2004, o 20:23
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Postprzez madziulek » 13 stycznia 2005, o 22:08

dzolka napisał(a):hmmm...... to może potrzeba do tego "chłopaka", co dziewczyny?? Bo "mąż" nie działa :? i jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić.... co on ci robi, wyrywa ci je zębami????? :? :shock: czy odgryza????


RACZEJ NIE MAM OCHOTY PISAĆ JAK MNIE PIEŚCI MÓJ MĘŻCZYZNA... BYNAJMNIEJ MI NIE ODGRYZA WŁOSKÓW, ANI NIE WYRYWA...
madziulek
Przygodny gość
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 listopada 2004, o 11:46

Postprzez Martelka » 14 stycznia 2005, o 15:42

Nie mam tego problemu, ale maja go moje niektore kolezanki i wyrywanie jest polecane, wlasnie pesetka, jednak najlepiej w tych samych dniach cyklu, czyli np. zaraz po miesiaczce? Takie zalecenie miala moja kolezanka od lekarza.
Ja tez jestem owlosiona na noziach, ale na piersiach wloski nie rosna wiec moze to sprawa chormonow np odrobinki za duzo testosteronu, albo poprostu taka uroda. Najwazniejsze jak to jest akceptowane przez partnera :wink:
Martelka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 274
Dołączył(a): 25 lutego 2004, o 14:30
Lokalizacja: k/Krakowa- Wielka Brytania

Postprzez K-ulka » 15 stycznia 2005, o 11:33

Warto też przebadać hormony tarczycy. Niedoczynność może powodować rośnięcie mocniejszych włosków na piersiach, brzuchu, podbródku, przedramionach.
Ale oczywiście może to być po prostu taka uroda :D
K-ulka
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 22 września 2004, o 00:40
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Niania » 16 stycznia 2005, o 12:25

Wiecie co.... :?: przszło mi do głowy :arrow: strasznie nie lubie wyrywania pensetą :? czy byłaby możliwość np zastosowaia troche specyfików do golenia nóg np jakiegoś kremu (veet- czy jak tam nie wiem bo nie uzywałam) i po mim tylko lekko przeciągnąć i bez bolesnie pozbyc sie włosków :idea: :roll: bądź co badź brodawki to wrażliwe miejsce :oops: i boli wyrywanie bardzo ... :(
Co sądzicie :?:
Niania
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 241
Dołączył(a): 2 stycznia 2005, o 17:57

Postprzez rybka » 16 stycznia 2005, o 17:50

jak raz wyrwiesz wszystkie to następnym razem będą 2, najwyżej 3... a to już nie takie przerażające.

ale krem rzeczywiście mniej strachu kosztuje.
wydaje mi się, że nie powinien być stosowany w czasie ciąży czy karmienia - tak na zdrowy rozum, ale poza tym czasem - chyba nie powinno przeszkadzać
rybka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 232
Dołączył(a): 16 listopada 2003, o 01:15


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron