Teraz jest 28 marca 2024, o 17:00 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

wynik testu ciążowego negatywny a brak miesiączki

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

wynik testu ciążowego negatywny a brak miesiączki

Postprzez Anna Kinga » 8 lipca 2009, o 22:15

Witam Wszystkich
może ktos mógłby mi doradzić w mojej sprawie, gdyż rozmyslam co począć i nie wiem. @ miałam dostać 31.06 ale nic nie dostałam po czym zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, po czym po następnych trzech dniach zrobiłam test i tez wyszedł negatywny a miesiączki ni widu ni słychu. Nic mnie nie boli (jak to zwykle jajnik na miesiączkę) żadnej tkliwości piersi tylko coś ostatnio szybko chudne. Śluz ma cechy niepłodne, ale temeperaturkę zaniechałam w tym mieisącu niestety. Czy już biec do lekarza czy czekać co radzicie? Czy komus wyszedł test negatywny a jednak był w ciąży?? Dzięki za wszelkie odpowiedzi
Anna Kinga
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 listopada 2008, o 14:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez fiamma75 » 9 lipca 2009, o 13:14

A który to dzień fazy lutealnej?
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez Misiczka » 9 lipca 2009, o 13:26

Brak miesiaczki mimo braku ciazy moze byc spowodowany np. niegrozna torbiela czynnosciowa na jajniku. Nie majac temp. wiesz w zasadzie tylko, ze cykl jako taki sie przedluza, wiec mozliwych jest bardzo wiele scenariuszy (np. przesunieta owulacja i caly cykl mocno wydluzony itp.). Jak przekroczysz rozsadny termin na wydluzony z roznych mozliwych powodow cykl, warto udac sie do ginekologa.
Misiczka
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 225
Dołączył(a): 2 października 2008, o 13:12


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron