Teraz jest 29 marca 2024, o 01:15 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ginekolog - Jelenia Góra

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Ginekolog - Jelenia Góra

Postprzez masias » 30 czerwca 2008, o 16:11

Witam,

nie dawno przeprowadziłam się w okolice Jeleniej Góry i szukam teraz jakiegos dobrego ginekologa. Czekam na wiadomosci od was.
Dzięki.
masias
Przygodny gość
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 kwietnia 2007, o 10:36
Lokalizacja: nr gg 678585, Swieradow Zdrój

Postprzez klara bemol » 30 czerwca 2008, o 20:07

Witaj!!!!!!!!!!

Ja mieszkam w Jelonce trzy lata.
Najlepsi ginekolodzy - dr Rahman (ordynator w Lwówku) i dr Keppel (ordynator w Jeleniej).

Pozdrawiam
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez masias » 30 czerwca 2008, o 20:54

klara bemol napisał(a):Witaj!!!!!!!!!!

Ja mieszkam w Jelonce trzy lata.
Najlepsi ginekolodzy - dr Rahman (ordynator w Lwówku) i dr Keppel (ordynator w Jeleniej).

Pozdrawiam


A tez sie znaja na NPR? Bo to dla mnie tez istotne.
Serdecznie pozdrawiam
masias
Przygodny gość
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 kwietnia 2007, o 10:36
Lokalizacja: nr gg 678585, Swieradow Zdrój

Postprzez Amazonka » 1 lipca 2008, o 13:39

To podstawowa sprawa.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez klara bemol » 1 lipca 2008, o 17:40

Wiem, że p. Keppel zna metodę.
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez masias » 2 lipca 2008, o 20:01

A to dobrze, przynajmniej nie będzie mi mówił, ze to metoda kalendarzykowa.
masias
Przygodny gość
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 kwietnia 2007, o 10:36
Lokalizacja: nr gg 678585, Swieradow Zdrój

Postprzez Amazonka » 3 lipca 2008, o 13:36

Daj znać potem, jakie miałaś wrażenia.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez masias » 3 lipca 2008, o 19:03

Zrobi sie, tylko jeszcze nie wiem kiedy sie wybiorę, bo ja to muszę sie najpierw porządnie zmusić do pójścia. :roll:
masias
Przygodny gość
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 kwietnia 2007, o 10:36
Lokalizacja: nr gg 678585, Swieradow Zdrój

Postprzez Editka » 16 lutego 2010, o 13:37

Ja chodziłam do dr Keppela w czasie ciązy, którą niestety poroniłam. Od ponad dwóch lat stosujemy NPR i niesety byłam u trzech lekarzy i żaden mi nie pomógł. Co gorsza wyśmiewali metodę. Jedna lekarka śmiała sięze mnie w sposób jawny. Zapytała mnie jak rozpoznaje owulację. Ja na to, że m. in. przez skok temperatury, a ona ironicznie " skok stefczyka" i takie tam teksty. Druga ( ta już prywatnie) mniej się śmiała, ale również nie wzięła mnie na poważnie. Keppel stwierdził "kto to dzisiaj jeszcze robi" i nawet spojrzeć nie chciał. Najgorsze, ze mam krótką fazę lutealną, przeważnie osyluje miedzy 7 a 10 ( raz chyba 11 ) dni. Pani z poradni małżeńskiej przestrzegła mnie, że to może być przyczyną poronienia, gdyż jest za mało rpogestreronu. Co mam robić, kiedy żaden lekarz w Jeleniej Górze nie chce mi pomóc???? Może Wy znacie jeszcze kogoś???? mam zamiar zajść w ciąże i się obawiam....
Editka
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lutego 2010, o 13:29

Postprzez artura » 16 lutego 2010, o 13:48

najlepiej zbadaj sobie w laboratorium poziom progesteronu w siódmym dniu podwyższonej temperatury - to da jakiś obraz czy masz go za mało; nie polecę Ci niestety żadnego lakarza z tamtych okolic, bo nie znam, możezrobisz sobie wycieczkę do któregoś miasta gdzie przyjmują prawi ginekolodzy?
artura
 

Postprzez masias » 16 lutego 2010, o 16:39

Ja tez niestety nie mogę z żadnym lekarzem porozmawiać na temat NPR. Niestety takich lekarzy jest bardzo malo. Obecnie chodze do dr Kunkiewicza w Jeleniej Górze. Ogólnie jest ok, ale na temat wykresów nie mogę z nim rozmawiać. Będąc u niego stwierdził, ze mam PCOS i bez leczenie nie będę mogla zajść w ciaze. Ale jak to w życiu bywa, cuda się zdążają.
Tak jak artura proponuje zbadac poziom hormonów, ale nie tylko progesteronu. Najlepiej poszlabym na Twoim miejscu do ginekologa i po prostu nic nie wspominala o wykresie, tylko powiedziala, ze Twoj cykl trwa tyle i tyle dni, ze poronilas i ze teraz nie mozesz zajsc. I zobacz co Ci zaproponuje lekarz. Jesli jest to dobry lekarz, to najpierw bedzie Ci kazal zbadac hormony, zeby zobaczyc co nie gra. Moze sie tez okazac, ze zwykle w swiecie jestes za bardzo zestresowana.
Jak juz wspominalam, nie moglam zajsc w ciaze, pewnie faktycznie moglo u mnie miec wplyw na to to PCOS, ale tez chyba za bardzo chcialam. W pewnym momencie sobie calkiem odpuscilam i wtedy nagle sie okazalo, ze nosze pod sercem malenstwo.
Moze sprobuj pojsc do tego Kunkiewicza, ale jak juz mowilam, nie ma co z nim na ten temat rozmawiac. Bo ja tez mu pokazalam wykresy, to obejrzal, ale powiedzial, ze on wszystko widzi na USG, wiec nie bylo o czym rozmawiac.
masias
Przygodny gość
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 kwietnia 2007, o 10:36
Lokalizacja: nr gg 678585, Swieradow Zdrój

Postprzez Editka » 17 lutego 2010, o 11:12

Ja się tylko zastanaiwam , jacy to ignoranci , ci nasi lekarze. jak można nie znać podstawowego cyklu kobiety??? Przecież sami wiedzą , że tempka wzrasta przy owulacji, itp.
Słyszałam, że Błażko coś tam niecoś wie, ale może podobnie jak Keppel. Dziewczyny może w końvu kogoś znajdziemy! Ja myślę, że właśnie trzeba im mówić o naszych wykresach, w końcu po iluś kobietach, może się zainteresują tematem???
Editka
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 lutego 2010, o 13:29

Postprzez masias » 17 lutego 2010, o 13:03

Mysle, ze zbyt malo kobiet stosuje NPR i to chyba nic nie da jak sie bedzie mowilo lekarzom. Gdyby nasza grupa byla wieksza, to moze faktycznie zaczeliby sie interesowac. Ale skoro juz na studiach medycznych wykladowcy wysmiewaja ta metode, to jak tu znalezc lekarza, ktory by nie wysmiewal.
masias
Przygodny gość
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 kwietnia 2007, o 10:36
Lokalizacja: nr gg 678585, Swieradow Zdrój


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron