Teraz jest 18 kwietnia 2024, o 03:32 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

dziwne krwawienia śródcykliczne

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

dziwne krwawienia śródcykliczne

Postprzez dota321 » 29 maja 2008, o 17:59

Zdaję sobie sprawę, ze moze powinnam zadzwonić do mojej lekarki, ale nie mam weny, a poza tym nie wiem, czy to drobiazg, czy niekoniecznie (bo ja panikara jestem). Po prostu zawsze po jeździe rowerem mam krwawienie podobne do @, ale z dużą ilością sluzu. Nie zależy to od fazy cyklu, krwawienie trwa ok. doby, krócej -kilka godzin- jeśli jazda była mniej intensywna. Rower poszedł w odstawkę (na początku myślałam, ze to jakieś jednorazowe coś, spowodowane osłabieniem moze albo przeforsowaniem? ale w zeszłym roku byłam na wyprawie rowerowej przez tydzień i nic sie nie działo), a ja chwilowo jestem w kropce. Poza wszystkim innym utrudnia mi to obserwacje :(
Jak mam interpretować takie krwawienie w obserwacjach, i czy nadaje sie to do nękania lekarza?
dota321
Domownik
 
Posty: 368
Dołączył(a): 31 października 2007, o 09:05
Lokalizacja: W-wa

Postprzez milgosia » 30 maja 2008, o 12:04

Dota, ja bym poszła do lekarza i to szybko.

Może to być coś banalnego, np. jakaś ranka, niezaleczona nadżerka, która podkrwawia po wysiłku, ale może być też coś poważniejszego i należy to sprawdzić.

Każde krwawienie występujące poza okresem miesiączki i NIEZALEŻNIE od fazy cyklu wymaga diagnozy lekarskiej!
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron