Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 10:35 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

e-coli

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

e-coli

Postprzez Antonia » 16 maja 2008, o 21:11

Trzy tygodnie temu w posiewie wyszła mi bakteria pacuirkowca ropnego. Brałam antybiotyk dopochwowo. Ponowne badanie nie wykazało już tej bakterii za to mam e-coli. Czy to bardzo upierdliwe? Mam już dosyć. Od dwóch miesięcy jadę na globulkach; najpierw leczyłam grzybicę, potem paciorkowca a teraz ta e- coli. Marzę o drugiej ciąży ale jak tak dalej pójdzie to marnie to widzę. Co jest skuteczne na tę cholerę?
Antonia
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 250
Dołączył(a): 14 października 2004, o 21:58

Postprzez MamaJasia » 19 maja 2008, o 15:33

Antonia pijesz kefiry ?? pij kefir maly jeden dziennie - tak juz profilaktycznie
MamaJasia
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 21 lutego 2008, o 23:19

Postprzez Antonia » 19 maja 2008, o 16:45

Przez pierwszy miesiąc leczenia piłam kefir po litrze dziennie. Ostatnie badania nie wykazały już obecności candidy, ani paciorkowca za to tę nieszczęsną e-coli. Łykam teraz lacibios feminę i zaczęłam pić nalewkę z propolisu.
Antonia
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 250
Dołączył(a): 14 października 2004, o 21:58

Postprzez milgosia » 20 maja 2008, o 17:48

Antonia, nie wiem, czy obejdzie się bez antybiotyku, to dość nieprzyjemna i uciążliwa bakteria. Stacjonuje ona w odbycie i stamtąd pochodzi większość zakażeń i dlatego są one uciążliwe, bo złapać ją bardzo łatwo.

Spróbuj może też żurawinę w tabletkach+witaminę C, bo e-coli nie znosi zakwaszania organizmu, a już szczególnie żurawiny.
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maharet » 21 maja 2008, o 00:58

Ja też mam zakażenie tą bakterią, brałam antybiotyki i dopiero po nich poczułam wyraźną ulgę, potem furagin.Ale pani doktor powidziała, że ta bakteria będzie się dalej namnażać i przez poł roku mam brać uro-up, żeby ją całkiem wypłukać.
maharet
Bywalec
 
Posty: 147
Dołączył(a): 10 sierpnia 2007, o 16:49
Lokalizacja: Niemcy


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron