Teraz jest 28 marca 2024, o 15:56 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Paciorkowiec ropny

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Paciorkowiec ropny

Postprzez Antonia » 19 kwietnia 2008, o 16:06

...w posiewie z pochwy. Miesiąc temu miałam operacje po której leczona byłam antybiotykiem. Ten wybił mi florę bakteryjną i dostałam grzybicy a po prawie miesiącu od zabiegu w posiewie wyszedł paciorkowiec ropny. Wizytę mam w środę dopiero a dziś kończę leczenie macmirorem.
Jak bardzo upierdliwe jest leczenie tej bakterii? Czego mogę się spodziewać? Mąż też powinien być przebadany/leczony? Czy mogłam w jakiś sposób zarazić swoje małe dziecko? (tydzień po powrocie ze szpitala miałam nagłą infekcję gardła i ropny katar- to drugie wzięłam za normę po operacji przegrody nosowej, wię nic z tym nie robiłam). Zaplanowaliśmy w przyszłym cyklu starania o kolejnego malucha i jestem bardzo rozczarowana, bo nie wiem, kiedy w takiej sytuacji będą one możliwe. Pocieszcie...
Antonia
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 250
Dołączył(a): 14 października 2004, o 21:58

Postprzez Dorotaa » 19 kwietnia 2008, o 21:04

z tego co się orientuję to leczenie paciorkowca jest dość upierdliwe :( pewnie dostaniesz antybiotyk, lekarz ci wytłumaczy leczenie , warto wspomnieć i zapytać czy mąż też powinien sie leczyć i czy dzieciątko mogło sie zarazić. Życzę owocnego leczenia żeby wasze maleństwo doczekało sie siostry lub brata :P

Dorota 21 tc
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski

Re: Paciorkowiec ropny

Postprzez ecia » 4 stycznia 2015, o 10:47

Podbijam temat. Czy komuś udało się pozbyć streptococcos pyogenes z pochwy? Jak?
ecia
Przygodny gość
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 12:56


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron