Teraz jest 28 marca 2024, o 22:13 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Hormony a cała reszta...mnie :-)

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Hormony a cała reszta...mnie :-)

Postprzez 2kreski » 8 października 2007, o 16:47

Przyuważyłam u siebie takie zjawisko: strasznie mnie bolały kolana, w ciąży zrobiła mi się jakaś cysta pod kolanem, więc postanowiłam się leczyć po odstawieniu Małej od piersi. Usg wykazało spore zmiany, torbiele i takie tam :roll: . Na jakieś 10 dni przed miesiączką zaczynają mnie boleć stawy, najbardziej kolana i bark prawej ręki. Ortopeda na to: to są zmiany spowodowane ciążami, może samo przejdzie. I teraz nie wiem, jak zaczyna boleć biorę coś na ból stawów, żebym mogła ukucnąć do dziecka albo wejść po schodach...Może któraś z Was zna jakieś inne metody złagodzenia tej dolegliwości?

Swoją drogą, nie przypuszczałam,że aż taki wpływ mają hormony na chrząstki... :!:
2kreski
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 10 lipca 2005, o 11:53
Lokalizacja: okolice Warszawy

Postprzez fiamma75 » 8 października 2007, o 17:02

Warto zapisać się na zabiegi z fizykoterapii a do łykania na chrząstki to glukozamina.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez kamienna » 8 października 2007, o 17:18

Ja miałam problem ze stawami w kolanach po pierwszej ciąży (przytyłam 23 kg). Przeszło po pół roku. Nic nie stosowałam. Bylismy z małą akurat na badaniu bioder (usg) - i zapytałam o to lekarza. Powiedział, że tak się czasem w ciąży dzieje i powiedział, żeby oklady robić (chyba zimne, nie pamiętam już, ale może ktoś wie).

Pozdro.
kamienna
Domownik
 
Posty: 951
Dołączył(a): 26 czerwca 2006, o 18:14


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron