Teraz jest 29 marca 2024, o 11:21 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

okres i ciąża

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

okres i ciąża

Postprzez a_ndzia_25 » 29 września 2007, o 22:07

czy jest możliwe by kobieta miała miesiączkę będąc w ciąży (okres w początkowej fazie ciąży, I II miesiąc)? Słyszałam już od 3 osób że tak było, trochę trudno mi w to uwierzyć, bo do tej pory czytając o ciąży na necie nie spotkałam się z taką sytuacją.
a_ndzia_25
Przygodny gość
 
Posty: 14
Dołączył(a): 16 kwietnia 2006, o 13:44

Postprzez Mysza » 30 września 2007, o 11:48

Czasami krwawienie w czasie, kiedy miałaby wystąpić miesiączka, w pierwszym miesiącu ciąży, spowodowane jest zagnieżdżaniem się zarodka i nie jest to nic niepokojącego. Tak, czy inaczej, najlepiej skontaktować się wtedy z ginem. Miesiączki w czasie ciąży nie ma.
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez fiamma75 » 30 września 2007, o 11:59

W terminach miesiączki może pojawiać się krawienie (mniej obfite niż @) - moja szwagierka tak miała przez pierwsze mce ciąży.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez mk, » 1 października 2007, o 12:31

potwierdzam wypowiedzi koleżanek,sama tego doświadczyłam przy drugiej ciąży,na początku się trochę wystraszyłam i już miałam iść do lekarza,ale przeczytałam,że to może się zdarzyć na początku ciąży i właśnie w terminie spodziewanej miesiączki,ale ja tego nie nazwałabym miesiączką,było tylko lekkie krwawienie i to chyba tylko raz.NIe mniej jednak można zasięgnąć opini lekarza,tak na wszelki wypadek.Pozdrawiam
mk,
Przygodny gość
 
Posty: 92
Dołączył(a): 24 listopada 2006, o 18:25
Lokalizacja: podkarpackie


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron