Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 20:19 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ciąża pozamaciczna

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Ciąża pozamaciczna

Postprzez polenka » 8 lipca 2007, o 21:03

Jestem po ciąży pozamacicznej(laparotomia) i dwóch poronieniach. Czy któraś za Was przeżyła coś podobnego? Jakie badania zalecił lekarz i ile kazał odczekać?
polenka
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lipca 2007, o 16:20
Lokalizacja: Staszów

Postprzez misiacz » 8 lipca 2007, o 22:18

Polenko, bardzo mi przykro. Sama jestem po jednej stracie (w 14tc) i bardzo gorąco polecam Ci stronę www.poronienie.pl Znajdziesz tam informacje na temat badań, które warto zrobić po stracie/ stratach, jest też forum pomocy - na pewno znajdziesz osoby o podobnych doświadczeniach, które będą mogły coś doradzić.

Wszystkiego dobrego
misiacz
Domownik
 
Posty: 306
Dołączył(a): 30 września 2004, o 09:07

Postprzez novva » 9 lipca 2007, o 11:25

Polenko, bardzo Ci współczuję. I rzeczywiście polecam stronę, którą podała Misiacz - tam znajdziesz wszelką pomoc i co najważniejsze - zrozumienie.
novva
 

Postprzez polenka » 9 lipca 2007, o 19:10

Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Gdy chodzi o poronienie to trochę wiem, ale nie bardzo orientuję się w przypadku ciąży pozamacicznej. Nie wiem czy wystarczy w tym przypadku zrobić tylko drożność jajowodów czy coś jeszcze? Niestety - dotknęły mnie i poronienia i ciąża ektopowa. Jestem teraz w grupie ryzyka powtórzenia się ciąży pozamacicznej. A tego chyba już nie zniosłabym po raz drugi ... :(
Dlatego strasznie boję się kolejnej ciąży, że dzidziuś zagnieździ się po raz drugi w jajowodzie... :(
polenka
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lipca 2007, o 16:20
Lokalizacja: Staszów


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron