Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 15:40 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ginekolog-endokrynolog Łódź

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

ginekolog-endokrynolog Łódź

Postprzez aanniiaa » 2 lipca 2007, o 16:43

Od 5 lat leczę sie u endokrynologa-ginekolago.Mam m.in. hiperprolaktynemię.Potrzebuja namiary na dobrego endokrynologa-ginekolga w Łodzi.Super jeśli miałby jeszcze pojęcie o NPR,bo moja pani doktor traktuje to jak wymysły...Chce skonsultować jej metody leczenia zkimś innym,spytać o skutki tych wszystich tablete.Noi moja pani doktor nie przyjmuje prze najblizsze 3 m-ce wiec i tak potrzebuje lekarza.
Czy ktoś z Was moze polecic dobrego ginekologa-endokrynologa z Łodzi?Proszę
aanniiaa
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 kwietnia 2007, o 16:50

Postprzez sylwik81 » 11 lipca 2007, o 09:38

Mogę polecić Ci bardzo dobrą Panią ginekolog, niestety ona raczej endokrynologią się nie zajmuje, ale może mogłaby Cię skierować do jakiegoś lekarza który bardziej by odpowiadał Twoim potrzebom.

Nazywa się Myślińska. Przyjmuje w Szpitalu Rydygiera na Sterlinga (państwowo) i w przchodni RENOMA ul. Sterlinga na przeciwko tzn tak po ukosie :) od szpitala (prywatnie - 50 zł). Obecnie jednak do 31.07 jest na urlopie. :cry:

Życzę powodzenia w poszukiwaniach. Rozumię co to znaczy bo sama długo szukałam dobrego lekarza. Niestety w Łodzi trudno o takich i jeszcze takich którzy by znali się na NPR. Jak powiedziałam dr Myślińskiej, że stosujemy z mężem metody NPR to przytaknęła raczej z akceptacją ale nie wiem co dokładnie myśli, bo ja trafiłam do niej w tym czasie jak staraliśmy się o dzidzię i nie trfało to długo :) . Nie rozmawiałam z nią więc o tym.

POWODZENIA
sylwik81
Przygodny gość
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 listopada 2006, o 12:24
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron