Teraz jest 4 maja 2024, o 09:19 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Lactovaginal a miesiączka

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Lactovaginal a miesiączka

Postprzez milgosia » 12 lutego 2007, o 12:45

Mam pytanie. Kończę brać antybiotyk Zinnat (5 dni zastrzyków 2x dziennie + 5 dni tabletek 2x dziennie), dziś ostatnia tabletka. Przez cały czas brałam też Lakcid i Nuriplat doustnie i stosowałam na noc Lactovaginal. Nigdy nie mialam jak do tej pory grzybka i chciałabym go uniknąć, ale zdaję sobie sprawę, że mój organizm jest wyjałowiony po tym antybiotyku i całej chorobie. Na razie nic mi się nie dzieje, ale właśnie dziś dostałam miesiączkę, a chciałam jeszcze brać Lactovaginal na noc przez parę dni po zakończeniu kuracji.

Czy jest sens brać go w trakcie okresu? Czy przeczekać ten czas, 5-7 dni? Myślę o tym, żeby jednak brać, te 5-7 dni wydaje mi się za długą przerwą, conieco może się zalęgnąć, a co tam zostanie z tego Lactovaginalu, to zostanie, ale chciałabym poznać opinie bardziej doświadczonych. Ewentualnie co robić zamiast tego?
milgosia
Moderator forum
 
Posty: 742
Dołączył(a): 18 sierpnia 2006, o 13:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sagitta » 12 lutego 2007, o 13:08

To zależy, czy w nocy masz obfite krwawienia. Jesli słabe - to bym brała, jesli mocne, to odczekałabym parę dni (do tych mniej obfitych krwawień) ale za to połykała sobie trilac czy lacidofil w duzych ilościach i piła duzo kefiru. Chociaż z drugiej strony masz rację, że nawet jeśli niewiele z niego zostanie, to na pewno nie zaszkodzi.....
sagitta
Domownik
 
Posty: 339
Dołączył(a): 22 sierpnia 2005, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron