Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 03:04 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

czy można współżyć?

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

czy można współżyć?

Postprzez mumba » 22 grudnia 2006, o 18:44

Przypadkowe badanie hormonu PSA u mojego lubego wykazało nieznacznie podwyższony poziom (tzn. ogólna norma jest 0-4.8, ale w przedziale wiekowym mojego ukochanego norma to 0-1.5, zaś on ma 2.62). Może to wskazywać na niewielki stan zapalny gruczołu krokowego. Dodam, że nie było żadnych objawów, problemów z wydalaniem moczu i współżyciem, jak do tej pory - wszystko przebiegało zupełnie bezobjawowo. Mąż jeszcze nie był u urologa, wkrótce się wybiera, tylko lekarz pierwszego kontaktu przepisał mu CIPROPOL na wszelki wypadek na 10 dni.

Moje pytanie: czy możemy współżyć podczas brania przez niego antybiotyku i potem? Właściwie nie wiemy, od jakiego czasu PSA jest podwyższone, bo badanie zrobiliśmy na własną rękę, z ciekawości. Czy ja też powinnam wybrać się do lekarza? CZy możeny normalnie współżyć?
mumba
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 22 września 2006, o 15:43

Postprzez mumba » 28 grudnia 2006, o 18:38

Hmmm, nikt mi nie odpowiedział... rozumiem, że była przerwa świąteczna, więc ponawiam pytanie :?: ...
mumba
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 22 września 2006, o 15:43

Postprzez agulla » 17 stycznia 2007, o 23:18

witaj
myślę że odpowiedzi na twoje pytania najlepiej udzieli ci lekarz prowadzący męża,
pozdrawiam agulla
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron