Teraz jest 20 kwietnia 2024, o 05:58 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

coś dziwnego

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

coś dziwnego

Postprzez mumba » 5 grudnia 2006, o 11:20

Wczoraj skończył mi się okres, tzn było już takie małe poplamianie koloru żółto-brunatnego, jak zazwyczaj w 6 dniu. Wczoraj też "próbowaliśmy "współżyć z mężęm, ale zrezygnowaliśmy, bo ja byłam niedostatecznie "rozgrzana". Chociaż z początku szło nam gładko, to potem czułam trochę suchości i trochę bólu, więc odłożyliśmy współżycie na kiedy indziej. A dziś rano, po załatwieniu się w ubikacji poczułam dziwne pieczenie i swędzenie u wejścia do pochwy, które tylko trochę przeszło po podmyciu się zwykłym płynem do higieny intymnej. Zaaplikowałam sobie 1X lactovaginal oraz kefir naturalny do podmycia i objawy zdecydowanie się zmniejszyły, ale przy podmywaniu się zauważyłam trochę krwi na chusteczce. Fakt, mam czasem jeszcze poplamianie w 7 dc, ale sądziłam, że się skończyło wczoraj. Jak na razie nie mam żadnych upławów serkowatych, ale wciąż jeszcze "czuję coś tam". Co to może być? Czy powinnam iść do lekarza? Jak sobie mogę jeszcze pomóc?
mumba
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 22 września 2006, o 15:43

Postprzez Kręciołek » 5 grudnia 2006, o 12:44

A nie czujesz pieczenia przy oddawaniu moczu?
Bo ja tez myślałam, ze to infekcja dróg rodnych a okazało się, ze zapalenie pęcherza. Twoje objawy przypominają mi moje. A krew była z cewki moczowej. Na wszelki wypadek łyknij Urosept i popij dużą ilością wody z cytryną, a jak nie przejdzie idź do lekarza.
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mumba » 5 grudnia 2006, o 16:48

Nie czuję nic przy oddawaniu moczu, chociaż czasem mam uczucie parcia na pęcherz. Na razie trochę przeszło, chociaż od czasu do czasu czuję dziwne "łaskotanie". Ja nie przejdzie do jutra, to faktycznie wybiorę się do lekarza. Może to tylko jakieś otarcie? W każdym razie dziękuję za odpowiedź.
mumba
Przygodny gość
 
Posty: 29
Dołączył(a): 22 września 2006, o 15:43


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron