Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 21:41 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

depilacja

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

depilacja

Postprzez Tori » 6 października 2006, o 13:25

może to nie jest pytanie stricte dotyczące NPR, jednak wierzę w tutejszy krąg pomocy :D

jaką metodę depilacji stosujecie (chodzi mi zwłaszcza o okolice bikini?)
u mnie sposoby mechaniczne wywołuję spore podrażnienie - swędzenie i czerwone grudki :cry: więc ostatnio stosuję kremy - ale zastanawiam się, czy taka chemia nie jest bardzo szkodliwa, zwłaszcza w "tych" okolicach
co myślicie? ewentualnie jeśli ktos używa kremów - to jakie okazały się sprawdzone? ewentualnie co jeszce można zastosować :)
Tori
Przygodny gość
 
Posty: 86
Dołączył(a): 8 września 2004, o 15:01
Lokalizacja: Trójmiasto

Postprzez Betsabe » 6 października 2006, o 15:10

nie bede oryginlana, uzywam zwyklej zyletki...
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez AnnaJo » 6 października 2006, o 15:16

Ja używam depilatora. Swędzenie i grudki pojawiają się, prawda, ale po kilku godzinach u mnie znikają. Zauważyłam tez, że lepiej jest jak depiluję się regularnie, tzn. włoski są krótsze, i wtedy podrażnienia są mniejsze.
AnnaJo
Bywalec
 
Posty: 166
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 10:37

Postprzez Hanka » 6 października 2006, o 17:50

U mnie depilator powoduje wrastanie włosków - szczególnie na bikini ale nie jest to jakioś szczególnie dokuczliwe. Z tym, ze depilacja jest dosyć bolasna, ale za to wystarcza na długo. i regularna mniej boli. Żyletka nie powoduje u mnie podrażnień, ale denerwuje mnie konieczność częstego golenia. Kremy u mnie wywoływały zaczerwnienienie, poza tym moje włosy są twarde i grube i ciężko się rozuszczały. A z kolei plastry woskowe strasznie bolą.

Duzo zależy od tego jakie masz owłosienie.
Hanka
Bywalec
 
Posty: 118
Dołączył(a): 22 września 2006, o 12:30
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron