Teraz jest 29 marca 2024, o 09:54 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

nie wiem co sie dzieje !!!

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

nie wiem co sie dzieje !!!

Postprzez mischeel » 13 września 2006, o 10:13

dwa miesiace temu poroniłam od kąd dostałam okres moje cykle sa regularne jak w zegarku dokładnie dostaje okres miedzy 28 a 31 dnie i ani dnia puzniej wiec jak zaszłam w ciaże to odrazu wiedziałam bo okres sie spuznioał pozatym wysoka tem i wogle wogle a teraz nie wiem co sie dzieje dwa miesiace temu poroniłam milam juz jeden raz okres i nawet po poronieniu był idealnie regularny teraz okresu nie ma dziaij jest 37 dzien cyklu pozatym dostałam infekcji grzybicznej zrobiłam dwa testy 32 dnia cyklu i 35 zaden z nich nie wykrył ciąży pozatym obiawów okresu nie miałam zadnym zawsze bolaly mnie piersi teraz nic nie bola podczas pierwszej ciąży bardzo bolały wydaje mi sie ze brodawki sa powiekszone no i temperatura wysoka ponad 37.10 cały czas tak sie utrzymuje pozatym jednego dnia jem jak szalona a innego nic niechce jesc i zachcianki na kwasne zeczy i na slodycze niestety od 5 dni meczy mnie grzybek co mam zrobic niewiem czy jestem w ciąży czy nie pomózcie z obliczen wynika ze to by był drugi dzien szustego tygodnia ciąży !!!
mischeel
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 maja 2006, o 10:20

Postprzez Edwarda » 13 września 2006, o 10:18

Może zrób sobie beta hcg z krwi to jest na 100% pewne i nie trzeba być na czczo.
Testy bywają różne niestety...
Trzymam kciuki :P
Edwarda
Domownik
 
Posty: 335
Dołączył(a): 18 stycznia 2006, o 16:50

Postprzez kajanna » 13 września 2006, o 10:50

Z obliczeń wynika, ale czy z obserwacji?
Mierzyłaś temperaturę cały cykl i wiesz, kiedy był skok, czy tylko obliczasz termin owulacji na oko?
Bo jeśli to drugie, to jest bardzo prawdopodbne, że po prostu owu się przesunęła, po takiej burzy hormonalnej jak poronienie to chyba możliwe.
Zrób test z krwi, będzies mieć pewność.
Pozdrawiam serdecznie.
kajanna
Domownik
 
Posty: 348
Dołączył(a): 19 sierpnia 2005, o 19:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mischeel » 13 września 2006, o 11:04

skok temp był o jeden stopien czyli o dwie kratki( z 36.70 na 36.80) trzynastego dnia była tez miekka szyjka macicy i plodny śluz szesnastego dnia soczyła temp jeszcze o pół stopnia i tak sie utrzymywała az do dnia dwudziestego piatego skoczyła nagle na 37.05 i tak juz jest do dziaiaj ja rozumiem ze to moze byc burza chormonalna po poronieniu ale dalczego pierwszy cykl po poronieniu był idealny tak jak przed ciążą przed poronieniem zwyczajny cykl z normalnym skokiem i wogle ze wszystkim i regularny okres a teraz nagle by sie tak porobilo dwa miesiace po poronieniu muj organizm odczuwa skutki
mischeel
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 maja 2006, o 10:20

Postprzez kajanna » 13 września 2006, o 11:20

Mischeel, może tak być. Ja też tak miałam.
Zaraz po zabiegu łyżeczkowania miałam cykl 38 dni (to u mnie standardowa długość), a następny 60 - kilka dni!! To jest jednak szok dla organizmu.
Mi ginekolog mówił, że po poronieniu organizm ma prawo dochodzić do siebie nawet do pół roku.
Mi się wydaje, że miałaś owulację później.
III fazę wyznaczamy, jeśli trzecia wyższa jest co najmniej o 0,2 wyższa od poziomu niższego. Gdyby u Ciebie za niższy przyjąć 36.7, to wyższy byłby dopiero 36.9, a u ciebie taki zdecydowanego skoku nie było aż do 25 dnia, tak? Może wklep cały wykres, bo tak trudno interpretować.
kajanna
Domownik
 
Posty: 348
Dołączył(a): 19 sierpnia 2005, o 19:59
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Julianna » 13 września 2006, o 12:36

Ja po poronieniu, które było ponad 2 mies. temu nadal nie mam @. Wywoływałam ją Duphastonem, minęło od jego odstawienia kilka dni i nadal nic. Ciąża wykluczona. Przeraża mnie to, że mój organizm zupełnie się rozregulował...
Julianna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13 maja 2004, o 21:44

Postprzez mischeel » 13 września 2006, o 14:14

a czy normalne jest to ze w dolnej czesci brzucha czuje niekiedy ucisk waściwie to cały czas z małymi przerwami niekiedy jest intensywniejszy niekiedy lzejszy moje brodawki sa bardzo wrazliwe i podczas dotyku bola i sa troszke wieksze
mischeel
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 maja 2006, o 10:20

Postprzez mischeel » 13 września 2006, o 14:15

mam nadzieje ze macie racje !!
mischeel
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 maja 2006, o 10:20

Postprzez mischeel » 13 września 2006, o 14:23

mam nadzieje ze macie racje !!
mischeel
Przygodny gość
 
Posty: 30
Dołączył(a): 18 maja 2006, o 10:20

Postprzez HonoratA » 17 września 2006, o 00:14

Mischel, co z Tobą? Wyjaśniło się coś
HonoratA
Bywalec
 
Posty: 157
Dołączył(a): 10 maja 2005, o 14:42
Lokalizacja: Lubin


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron