Teraz jest 26 kwietnia 2024, o 08:04 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

gruczoł Bartolina

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

gruczoł Bartolina

Postprzez gam » 16 sierpnia 2006, o 12:08

Mam problem właśnie z tym gruczołem, 2 lata temu miałam stan zapalny z wyczuwalnym guzkiem w okolicy dużej wargi ale po przemywaniu tantum rose jakos się rozeszło. Obecnie od jakiegoś czasu znów odczuwam dyskomfort, lekkie pobolewanie, szczypanie promieniujące do okolicy pachwiny nic natomiast nie wymacałam, nie mam gorączki, może Wy miałyscie taki problem z gruczołem jak byłyście leczone? Byłam wprawdzie u gina i dostałam Zinnat do łykania, tak na wszelki wypadek ale narazie nie czuję poprawy czy miejscowo można cos zastosować. Help! Wizja posuchy w zbliżającej się III fazie przeraża mnie, wiem że czasem trzeba operacyjnie wyłuskać ten gruczoł ale wolałabym nie a może to cos innego???
gam
Przygodny gość
 
Posty: 48
Dołączył(a): 30 maja 2006, o 10:42

Postprzez NB » 17 sierpnia 2006, o 11:55

Skoro to się tak długo ciagnie, radzę iść do innego lekarza na konsultację. Czasem trzeba po prostu naciąć gruczoł, bo może się z tego zrobić ropień a to jest bardzo bolesne. Należy likwidować wszelkie stany zapalne w organizmie.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron