Teraz jest 20 kwietnia 2024, o 06:56 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

na bóle @ - diclac duo rewelacja!

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

na bóle @ - diclac duo rewelacja!

Postprzez mila » 11 lipca 2006, o 12:10

:D hurra! po kilkunastu latach naprawde wielkich cierpien przyszedl koniec meczarniom pierwszych dni @ !! W sumie przypadkiem trafilam na diclac duo, ktory dostalam na bole stawow, a w ulotce wymieniono tez nasze dolegliwosci. Wzielam bez wiekszej nadziei (nigdy nic na mnie nie dzialalo),a tu niespodzianka! Najgorszego dnia mmoglam isc na forsowne tance i w ogole normalnie funkcjonuje juz 3 @ :). To cud hehe.
Bardzo polecam, jest na recepte, lekarz wypisal bez problemu:
diclac duo, diclo duo - chodzi o ten sam skladnik obu preparatow diclofenac w dawce 75 mg. Trzeba wziac pierwsza kapsulke zaraz jak tylko ledwo zaczyna cmic. Max dawka 2 na dobe.

Polecam! Nie musimy umierac w tych dniach
mila
Przygodny gość
 
Posty: 37
Dołączył(a): 24 stycznia 2006, o 11:13

Postprzez strzyga » 12 sierpnia 2006, o 20:03

Ja tez znalzalam cos dla siebie! jestem baaaaaaardzo szczesliwa. Jestem teraz w USA i tu wzielam lek na bole miesiaczkowe (oczywisice bez wiekszego przekonania o skutecznosci). Po godzinie czulam sie jak nowo narodzona! pierwszy raz! niestety w Polsce nie ma odpowienika... juz sprawdzilam... :(
strzyga
Domownik
 
Posty: 635
Dołączył(a): 28 grudnia 2004, o 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Amazonka » 12 sierpnia 2006, o 21:09

Mila, wzielam kilka tabletek Twojego panaceum ze względu na działanie przeciwzapalne przepisane przez lekarza i zwijałam się niedługo potem z powodu ataków dziwnych bólów brzucha. To były efekty uboczne. Po odstawieniu minęły.
Lepiej uważać.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron