Teraz jest 28 kwietnia 2024, o 19:18 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Zrazik?

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Zrazik?

Postprzez Mysza » 26 czerwca 2006, o 12:57

Bynajmniej nie do jedzenia ;) W oczekiwaniu na USG piersi mam pytanie do Was, drogie mamy karmiące teraz, albo tam kiedykolwiek.
Otóż - pojawiło się u mnie w piersi zgrubienie, tuż pod otoczką brodawki. Mleko z piersi (obu) od zawsze tryska mi strumieniami, ale nie dopuszczam do tego, żeby piersi były twarde (w razie czego odciągam nadmiar), żadnego problemu do tej pory nie miałam, nic mnie nie boli, nie ma żadnego białego punkcika na brodawce. Tyle tylko, że parę tygodni temu zauważyłam to zgrubienie. Obserwowałam je do tej pory, od czasu do czasu zrobiłam ciepły okład albo masaż, ale zbytnio się tym nie przejmowałam. Dzisiaj odwiedziłam panią doktor i pokazałam jej to coś. Stwierdziła, że to prawdopodobnie zrazik albo zatkany kanalik, ale powiedziała, żebym sobie dla świętego spokoju zrobiła USG. I tyle.
Czy któraś z Was się z tym spotkała? Co mogę i powinnam sama z tym robić, zakładając, że to zrazik?
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Mysza » 29 czerwca 2006, o 08:05

To jednak nie zrazik, tylko poszerzone ujścia kanalików. Stan normalny, nic z tym się nie robi.

To tak dla informacji, gdyby czasem ktoś tu zerknął :-)
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez NB » 29 czerwca 2006, o 08:31

No to dobrze, że nic poważniejszego
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron