Teraz jest 26 kwietnia 2024, o 05:57 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ff

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

ff

Postprzez strzyga » 7 czerwca 2006, o 20:25

Hej!
mam takie pytanko dot. programu ff: od czego zależy czy program narysuje linię przerywaną lub ciągłą? przeglądałam swoje wykresiki i tak mnie to nagle zainteresowało, bo raz jest linia przerywana a raz ciągła. :)
pozdr. :)
strzyga
Domownik
 
Posty: 635
Dołączył(a): 28 grudnia 2004, o 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Betsabe » 8 czerwca 2006, o 07:57

Strzyga, linia ciagla jest wtedy, gdy program jest w 100 % przekonany, ze faktycznie owulacja odbyla sie tego dnia, ktory wskazal.

Natomiast przerywana jest wtedy, gdy jest juz mniej pewny.
Np. jesli zaznaczysz w fazie lutealnej sluz plodny lub brakuje temperatury w jakims dniu lub przed owulacja masz jakas jedna zbyt wysoka temperature, ktora nie pasuje do tych niskich...
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez strzyga » 8 czerwca 2006, o 18:08

aha. dzięki. że też się sama nie domyśliłam... :oops:
:)
strzyga
Domownik
 
Posty: 635
Dołączył(a): 28 grudnia 2004, o 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Julianna » 9 czerwca 2006, o 15:18

Ja tylko dodam, że ten program- mimo, iż pomocny- jest tylko programem. Nie wychwytuje wielu rzeczy gdy ma się bardziej skomplikowane cykle. Dlatego dobrze samemu analizować, np. dodatkowo w zeszycie.
Są w nim trochę inne określenia niż te, które znamy z npr- analiza npr jest bogatsza i w niej bierze się pod uwagę więcej czynników.
Przy idealnych cyklach i temperaturach, które się nie "chwieją" program ten jest jednak wystarczający.
Julianna
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 219
Dołączył(a): 13 maja 2004, o 21:44

Postprzez Betsabe » 9 czerwca 2006, o 19:17

ja prowadze wykres za pomoca FF i nie narzekam
fakt, ze przede wszystkim sama dokonuje interpretacji, niekiedy moja rozni sie od proponowanej od FF
a zeszytu do dodatkowych zapiskow nie potrzebuje, bo mozna je robic w programie w specjalnej rubryce "notes"
Betsabe
Domownik
 
Posty: 1164
Dołączył(a): 3 lutego 2006, o 11:09

Postprzez strzyga » 9 czerwca 2006, o 21:00

ja sobie też drukuje karty z netu. boję się, że jak mi padnie komp wszystko stracę. poza tym właśnie wole czasem sama popatrzeć, bez komputerowej analizy na wykresiki. zwłaszcza, że mam różne cykle. teraz np. trafił mi się baaardzo długi. jeszcze takiego nie miałam odkąd prowadzę zapiski i zaczynam mieć jakieś dziwne schizy... fakt, że mam duże luki w tempce, bo nie miałam możliwości jej zmierzenia (wyjazdy, zaspanie) wcale mnie nie uspokaja... :/
strzyga
Domownik
 
Posty: 635
Dołączył(a): 28 grudnia 2004, o 20:02
Lokalizacja: Warszawa

coś ala ff ale po polsku bedzie

Postprzez agulla » 16 czerwca 2006, o 22:53

a ja mam dla was niespodziankę :) będziemy mieć coś ala ff ale po polskiemu, dokładam wszelkich starań żeby było w nim wszystko co potrzeba tym które chcą mieć zeszyt w internecie, mam nadzieję że wam się spodoba, już niedługo dam znać coś więcej
nie ja go piszę, o nie ale mam kontakt z tymi co go tworzą, będzie kolorowo
pozdrawiam agulla
agulla
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 220
Dołączył(a): 21 listopada 2003, o 15:37
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron