Teraz jest 24 kwietnia 2024, o 11:33 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

drobnotorbielowate jajniki a silny ból

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

drobnotorbielowate jajniki a silny ból

Postprzez mkolodzi » 7 czerwca 2006, o 13:45

Cześć wszystkim, chciałam się zapytać co to są drobnotorbielowate jajniki i czy to czymś sie rózni od PCO? Pani gin powiedziala mi, że takie mam i że niektorzy gin twierdzą, że moge mieć problemy z zajściem w ciążę, ale ona ma wiele przypadków, kiedy mimo wszystko sie udalo. Dodam, że prolaktyne mam w normie, cykle długie, średnio 37-38 dni, faza lutealna najczęściej 11-12, czasami 13 dni. Byłam u lekarza, bo tuż przed miesiaczką albo w momencie jej dostawania mialam ze dwa razy bardzo silny atak bólu, az mi się słabo zrobiło, a kolezanki wezwały pogotowie. USG w normie, tylko te jajniki... Dodam, ze mam 172 cm i ważę 52 kg i chcialabym przytyć, ale nie znam jakiejś diety , jem normalnie i sie nie odchudzam. Odstawiłam herbatę i kawę, biorę regularnie magnez i falvit i jest lepiej, miesiączka mi sie skrociła do 6 dni, wczesniej mialam prawie 10, pierwsze dwa dni obfite, potem słabe, a przez reszte dni poplamianie... Aha, może ktoś zna w Krakowie dobrego gin, który zna sie na wykresach, bo moja pani gin niestety, nie bardzo... :cry:
mkolodzi
Przygodny gość
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 czerwca 2006, o 13:27
Lokalizacja: Kraków

Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron