Teraz jest 25 kwietnia 2024, o 15:41 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Dziwne cos

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Dziwne cos

Postprzez anusia » 25 maja 2006, o 16:49

Czy ktos moze mi pomoc?
Gdzie mam sie udac?
Od dluuzszego czasu na plecach i w okolicach twarzy, szyji wyskakuja mi dziwne krosty (grube, o watowatej konsystencji, wygladaja jak hormonalne i oglnie sporo malych grudek na skorze)-blizej niz dalej mi do 30-tki. Podejrzewalam zmiany hormonalne, ale zrobilam wszystkie glowne hormony i jest ok (no, tylko prolaktyna w gornej granicy). TSh ok. (lecze sie na wole tarczycy-bez lekow bylo gorzej), wiec z tarczyca niby OK (czy moze byc OK TSH, ale tarczyca moze szwankowac i stad te paskudztwa??)
Nie wiem, co robic!! Cykle wlasciwie ok, z tendencja do wydluzania sie ale w normie. Moze alergia, ale problem jest caly rok.. :roll: czy to moze byc od jedzenia?? Zauwazylam, ze czasami po duzej ilosci sera, jajek, jogurtow jest tego wiecej, za duzo tluszczu, nie wiem..
Ale na co sie badac, przekroj testow alergicznych kosztuje majatek
Czy ktoras z Was slyszala o czyms takim?? Moze to nie jest bezposrednio zwiazane z npr, ale moze cos z tymi hormonami nie jest OK?? help!!
anusia
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 4 stycznia 2005, o 10:39

dziwne coś

Postprzez mag_dre » 25 maja 2006, o 19:42

Może być to związane z alergią i nie tylko z jedzenia, np możesz byc uczulona na kurz- a on występuje cały rok, możesz być uczulona na jakiś składnik w kosmetykach np. jeden który występuje we wszystkich. Ja np. jestem uczulona na jakiś składnik, który wystepuje w kremach, tonikach antytrądzikowych.- Nie wystepuje on we wszystkich, bo niektóre moge uzywać.
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kasik » 25 maja 2006, o 22:47

anusia, no ale przeciez od tego jest lekarz! a testy nie sa na kase?
kasik
 

Postprzez NB » 26 maja 2006, o 08:13

Większość wykwitów skórnych wiąże się z watrobą a więc - jedzenie. Zrewiduj swoje menu, produkty , po których zauważyłaś zwiększenie wykwitów obciążają wątrobę.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron