Teraz jest 28 marca 2024, o 22:53 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ginekolog - Wrocław

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Postprzez Agfa » 28 lutego 2006, o 23:28

Doktor Małgorzata Rusiecka-Dolmed.Osobiście nie byłam,ale się wybieram.Polecona przez znajomą nauczycielkę NPR.
Agfa
Przygodny gość
 
Posty: 69
Dołączył(a): 1 lutego 2005, o 23:01
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez planar » 14 marca 2006, o 11:17

Poszukałem kontaktu z panią dr na stronie Dolmedu, ale okazuje się, że jest onkologiem. Hmm..
Podobnie jak Habia szukamy z żoną dobrego ginekologa we Wrocławiu. Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i namiary.
planar
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 marca 2006, o 11:12
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez brega » 15 marca 2006, o 11:26

Przyłączam się do tej prosby. Tez poszukuję.
brega
Bywalec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 sierpnia 2005, o 23:00

Postprzez oreada » 15 marca 2006, o 20:31

Ja chodzę do Korfamedu na Kluczborskiej do pani Kos-Położyńskiej. Po kilku traumatycznych doświadczeniach w publicznej służbie zdrowia - ta klinika jest jak inny świat ;). No i nie jest ekstremalnie drogo - 50 PLN.
Moja koleżanka chodziła tam podczas ciąży i również poleca.
oreada
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 254
Dołączył(a): 7 listopada 2005, o 20:22

Postprzez oreada » 15 marca 2006, o 20:33

www.corfamed.pl, jakby co.
Pozdrawiam.
oreada
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 254
Dołączył(a): 7 listopada 2005, o 20:22

Dzięki

Postprzez planar » 18 marca 2006, o 14:39

Dziękujemy bardzo i prosimy o jeszcze:)
Zaniepokoiła mnie tylko nieco tendencyjna ankieta na ich stronie:

"metody naturalne (kalendarzyk)" - czyżby nie słyszeli o obserwacji śluzu i pomiarze temperatury...?

Niestety wielu ludziom metody nautralne kojarzą się z kalendarzykiem :(
planar
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 marca 2006, o 11:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dzięki

Postprzez weronusia » 21 marca 2006, o 12:39

jeżeli stosujecie sami metody NPR to co do tego ma gin.

do prowadzenia ciaży polecam Mediconcept www.mediconcept.pl

jeśli szukacie instruktora npr to Pl. KAtedralny w czwartki nie pamiętam godziny - Poradnia Rodzinna- przyjmuje pani któa tłumaczy wykresy itp.

nikogo poza nią chyba nie ma bo też kiedys szukałąm zam=nim nauczyłam sie sama interpretować- to jest straszne ,że tak jest!!!!!!!!!!!11
weronusia
Bywalec
 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 sierpnia 2005, o 11:12
Lokalizacja: dolnośl.

Postprzez Myszka01 » 23 lipca 2006, o 14:42

Witaj!
Owszem są jeszcze inni - w końcu na pl. Katedralnym są prowadzone Podyplomowe Studia w tym zakresie.
Jeśli chodzi o nauczycieli npr, to np. przy parafii św. Antoniego na Karłowicach działa poradnia (ale od września do czerwca). Na furcie można sprawdzić kiedy przyjmują. Albo na ul. Bujwida w DA Wawrzyny też są osoby kompetentne (również poradnia rodzinna).
Pozdrawiam
Myszka01
Przygodny gość
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 lipca 2006, o 15:13
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez AnnaMaria » 23 lipca 2006, o 16:47

ja też chodzę do Corfamedu do dr Kos i jestem bardzo zadowolona:)
AnnaMaria
Przygodny gość
 
Posty: 88
Dołączył(a): 31 maja 2006, o 10:51

Postprzez Amazonka » 23 lipca 2006, o 17:36

Byłam kiedyś u gin na pl. Katedralnym i nie polecam. :-( Pełny lekceważenia mechanik samochodowy, a nie lekarka! :-(
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez klara bemol » 24 lipca 2006, o 14:21

Dr iwona Kulon. Pracuje w szpitalu na kamieńskiego i w vicie gdzieś na zakrzowie, ale wiem dokładnie gdzie. bardzo polecam, jest wierząca, ale ma "chłopskie" usposobienie. Niestety nie mieszkam juz we Wrocławiu, więc do końca nie wiem dokładnie (kiedys pracowała w przychodni na pl. Katedralnym).
Postaram się dowiedzeć i dam znać.

Dobry lekarz - szanuje zdanie i jest kompetentna - dr Magdalena Miś - Michałek, przyjmuje na Bulwarze Ikara w Eskulapie - prywatnie za 50 zł, z cytologią 60 (tez jest to lekarz szpitalny - na klinikach). Do Eskulapa - 78 100 30.
klara bemol
Domownik
 
Posty: 558
Dołączył(a): 15 stycznia 2006, o 22:26
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Amazonka » 6 kwietnia 2007, o 08:15

Uzupełniam powyższe informacje.
Ostrzeżenie dla osób pragnących wykorzystać obserwację cyklu jako diagnostykę pośrednią:
Dr Kos-Położyńska z Corfamedu nazywa szczegółowe wykresy T i śluzu kalendarzykiem, który nic nie mówi i o niczym nie świadczy. Niechętnie rzuca na nie okiem i okazuje zdziwienie na widok liczby szczegółów.
Stan: 2007.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez AnnaMaria » 7 kwietnia 2007, o 10:31

Amazonka napisał(a):Uzupełniam powyższe informacje.
Ostrzeżenie dla osób pragnących wykorzystać obserwację cyklu jako diagnostykę pośrednią:
Dr Kos-Położyńska z Corfamedu nazywa szczegółowe wykresy T i śluzu kalendarzykiem, który nic nie mówi i o niczym nie świadczy. Niechętnie rzuca na nie okiem i okazuje zdziwienie na widok liczby szczegółów.
Stan: 2007.


przykro mi, że Ciebie zachęciłam, a tak to się skończyło :(
AnnaMaria
Przygodny gość
 
Posty: 88
Dołączył(a): 31 maja 2006, o 10:51

Postprzez oreada » 24 kwietnia 2007, o 12:36

Bardzo rzadko zaglądam, więc dopiero teraz zobaczyłam, Amazonko, Twoją wiadomość.
Przykro mi, też mi przykro, że się zawiodłaś na polecanej lekarce, ja tak naprawdę nigdy nie rozmawiałam z nią o npr, więc nawet nie mogłabym Cię ostrzec, raz, kiedy pytała, czy chcę tabletki, podziękowałam i to był koniec tematu, nie drążyłam, bo nie mialam takiej potrzeby, co do spraw zdrowotnych, nigdy się nie zawiodłam. :)
Teraz ona prowadzi moją ciążę i dalej ją cenię. I lubie tę klinikę, szczególnie za bidety w toaletach. :D 8) :D 8)

Pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniach lekarza, który spełni Twoje oczekiwania.
oreada
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 254
Dołączył(a): 7 listopada 2005, o 20:22

Postprzez maharet » 5 grudnia 2007, o 14:41

Ja polecam dr Anne Karaszewską, ul.Kościerzyńska 3.
maharet
Bywalec
 
Posty: 147
Dołączył(a): 10 sierpnia 2007, o 16:49
Lokalizacja: Niemcy

Postprzez Małgoś » 5 grudnia 2007, o 18:06

maharet napisał(a):Ja polecam dr Anne Karaszewską, ul.Kościerzyńska 3.


Czy mogłabyś podać więcej informacji, tzn. czy to gabinet prywatny, numer rejestracji, podejście do npr itp :)

No i czy to nazwisko się zgadza, wpisałam sobie w googla żeby poszukać więcej info ale znalazłam pod podanym adresem dr. Anne Łaszcz-Karasińską :)

pozdrawiam serdecznie
Małgoś
Przygodny gość
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 października 2007, o 12:40

Postprzez maharet » 5 grudnia 2007, o 18:29

Małgoś napisał(a):Czy mogłabyś podać więcej informacji, tzn. czy to gabinet prywatny, numer rejestracji, podejście do npr itp :)

No i czy to nazwisko się zgadza, wpisałam sobie w googla żeby poszukać więcej info ale znalazłam pod podanym adresem dr. Anne Łaszcz-Karasińską :)

pozdrawiam serdecznie

Rzeczywiście, sorry.Nie mogłam przypomnieć sobie nazwiska.Ta pani przyjmuje we wtorki i czwartki 16-18 i soboty 11-15.Nie trzeba się wcześniej rejestrować, ewentualnie poczekać w kolejce.Do tej pory to najwięcej 3 osoby były przede mną więc nie jest aż tak źle.Gabinet prywatny, wizyta kosztuje 50 zł.Ta pani jest konkretna w każdej dziedzinie.W sumie osobiście nie miałam z nią kontaktu w sprawie npr,ale moja koleżanka z roku bardzo ją za to chwali.Jest konkretna i udziela rzetelnych informacji i pomocy.Jaza to chwalę ją za leczenie moich kobiecych chorb.
maharet
Bywalec
 
Posty: 147
Dołączył(a): 10 sierpnia 2007, o 16:49
Lokalizacja: Niemcy

Postprzez Małgoś » 5 grudnia 2007, o 18:38

Dzięki za informacje :)

A wiesz może, jak się tam dostać komunikacją miejską bo niestety jestem bez autka obecnie :(
Małgoś
Przygodny gość
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 października 2007, o 12:40

Postprzez maharet » 5 grudnia 2007, o 19:24

Spod Galerii Dominikańskiej autobusami 131,141,D.
maharet
Bywalec
 
Posty: 147
Dołączył(a): 10 sierpnia 2007, o 16:49
Lokalizacja: Niemcy

Postprzez Małgoś » 5 grudnia 2007, o 23:35

Super, dziękuję :)
Małgoś
Przygodny gość
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 października 2007, o 12:40

Postprzez Amazonka » 12 maja 2008, o 10:19

klara bemol napisał(a):Dr iwona Kulon.

Właśnie się dowiedziałam, że ta dr jest kierownikiem kliniki tuż obok mnie. Oby nie zlekceważyła wykresów z przeciągającymi się fazami dobrego śluzu i długim brakiem skoku. :-(
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Amazonka » 28 maja 2008, o 08:10

Byłam na wizycie ze skargą na długie i nieregularne cykle.
100% lekceważenia tych objawów. Nie chciała nawet obejrzeć wykresów.
Na szczęście nie wciskała hormonów na uregulowanie cyklu, wręcz ostrzegała przed nimi.
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Małgoś » 22 września 2008, o 12:55

Byłam ostatnio u polecanej tutaj dr Anny Łaszcz-Karasińskiej. Co prawda pomieszczenie "przychodni" wcale nie zachęcało (przez chwilę zastanawiałam się nad odwrotem) to jednak pani doktor bardzo miła i całkeim delikatna. Tylko o interpretacje cyklu już jej nie pytałam więc trudno mi powiedzieć coś o jej stosunku do npr.
Małgoś
Przygodny gość
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 października 2007, o 12:40

Postprzez Amazonka » 26 marca 2009, o 12:12

Klara, czemu polecasz dr Kulon? Byłaś kiedyś u niej z wykresami?
Amazonka
Domownik
 
Posty: 1650
Dołączył(a): 17 lipca 2006, o 09:50
Lokalizacja: Wrocław

Ginekolog we Wrocławiu

Postprzez moniqba » 17 października 2010, o 23:09

Do wirtualnej przychodni zgłosiła się lekarz-ginekolog z Wrocławia, dr Urszula Sieradzka. Jej dane kontaktowe pojawią się w najbliższym czasie w zakładce "Przychodnia". Czy ktoś już może miał kontakt z tą panią?
moniqba
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 maja 2009, o 23:05
Lokalizacja: Saarland / Niemcy

Postprzez brega » 20 października 2010, o 17:46

Z tego, co wiem ona wcześniej nie prowadziła własnej praktyki ginekologicznej, tylko chyba pracowała na AM. Więc nie znajdziesz raczej opinii jej pacjentek - trzeba ją wypróbować. :) To chyba młoda lekarka.
brega
Bywalec
 
Posty: 142
Dołączył(a): 27 sierpnia 2005, o 23:00

Re: Ginekolog - Wrocław

Postprzez Gianna » 24 sierpnia 2011, o 22:21

Ja byłam 2 razy u tej doktor. Póki co jestem zawiedziona jej postawą, choć faktycznie na NPRze się zna i na szczęście z cykli domyśliła się już mojej dolegliwości. Byłam u niej na NFZ. Nie wiem jaka jest prywatnie. Ale nawet nie założyła mi karty ciąży, pierwsza wizyta nie przebiegała nawet w połowie tak jak powinna z tego co czytałam na stronie NFZ i co znam z opowiadań przyjaciółek po porodach. Poza tym poinformowała mnie o zagrożonej ciąży, ale nawet jednym słowem nie uspokoiła. Dla mnie to nowość... no i może trochę panikara jestem, a może po prostu normalnie martwię się o moje Dziecko. Ale oczekiwałabym w takiej sytuacji chociażby słowa: "Te leki powinny wystarczyć, proszę być spokojną".
Aha, co do badań refundowanych też podała mi nieprawdziwe informacje... przynajmniej z tego, co udało mi się do tej pory wyczytać.

Jeden plus oprócz NPRu - umożliwia kontakt mailowy. To jest bardzo miłe z jej strony, że zajmuje się pacjentką po godzinach.
Gianna
Przygodny gość
 
Posty: 85
Dołączył(a): 24 lutego 2011, o 12:21
Lokalizacja: Wrocław


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron