Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 08:23 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

dr Ślizień-Kuczapska

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

dr Ślizień-Kuczapska

Postprzez raija » 4 lutego 2006, o 21:20

Czy ktos wie, gdzie prywatnie przyjmuje dr Ewa Ślizień-Kuczapska? Jesli tak to ile kosztuje wizyta i co jest wliczone w cene? Z jakim wyprzedzeniem trzeba sie zapisac, duze sa kolejki?
Z gory dziekuje za odpowiedz.
raija
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 13:04
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kuleczka » 6 lutego 2006, o 13:29

Wizyta 60 zł
Metro Stokłosy, Przychodnia "Pro Familia"
a co do terminów to nie wiem - byłam raz i chba troche czekałam na wizyte.
kuleczka
Bywalec
 
Posty: 104
Dołączył(a): 31 sierpnia 2005, o 14:12

Postprzez ewerner » 8 lutego 2006, o 15:22

Ja tez, poki bylam w polsce to i do dr Ewa Ślizień-Kuczapskiej chodzilam. teraz za daleko :lol:
Ja wiem, ze jak byla potrzeba, przed samym wyjazdem w pazdzierniku do niej pojsc, to jakis termin nawet po godzinach pracy mi wynalazla. :P
Jesli chodzi o zapisy, to moj maz mnie zawsze telefonicznie zapisuje, i lepiej poprostu zadzwonic wczesniej i zaklepac termin.
Ja raz czekalam kolo miesiaca, a innym razem bylo tydzien. Tak naprawde zalezy od terminu, i od tego na ktora godzine.

Co do tego co jest w ramach wizyty, to u mnie bylo badanie gin., badanie piersi, interpretacja kart - to wazne, bo poprzednia gin. olala mnoje karty i powiedziala bez patrzenia na nie - wszystko ok :x
Wiecej nie wiem, bo u mnie nie bylo potrzeby.
Acha, poniewaz to jest gabinet prywatny, nie dostaniesz skierowania na z badania, np. hormony - trzeba bedzie je zrobic prywatnie, albo poprosic o skierowanie lekarza rodzinnego.

Mimo to polecam :)
ewerner
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 264
Dołączył(a): 7 lutego 2006, o 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez raija » 9 lutego 2006, o 00:32

A co np. z badaniem USG? Czy jest to element calego badania czy dodatkowa usluga, za ktora trzeba doplacic?
raija
Przygodny gość
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 lutego 2006, o 13:04
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ewerner » 9 lutego 2006, o 13:43

raija napisał(a):A co np. z badaniem USG? Czy jest to element calego badania czy dodatkowa usluga, za ktora trzeba doplacic?

Niestety tego nie wiem.
Ja jak potrzebowalam USG TV, zeby potwierdzic, w pierwszym przyblizeniu PCO, to musialam je robic gdzie indziej, u p. doktor chyba nie bylo mozliwosci.
ewerner
Nauczyciel NPR - metoda LMM
 
Posty: 264
Dołączył(a): 7 lutego 2006, o 19:11
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron