Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:52 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Czy ktoś miał podobny problem?

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Czy ktoś miał podobny problem?

Postprzez Marcysia » 6 grudnia 2005, o 19:27

Witam :)
Czy któraś z Was mogłaby mi pomóc?Rok temu urodziłam synka przez cc. Do tej pory karmię maluszka piersia, więc dopiero od trzech miesięcy mam okres. I tu się zaczyna problem. Cykle mam normalne, tj. ok 30 dniowe, ale krwawienie pojawia się nie po 14 dniach od szczytu, tylko po 8-9. Wiem,że to nie normalne. Dodam, że przed porodem wszystko było ok (to jest już drugie dziecko).Czy któras z Was spotkała sie z takim problemem?
Licze na to,że nie zostawicie mnie samej :)
Pozdrawiam Was wszystkie,
Marcysia
Marcysia
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 grudnia 2005, o 19:05

Postprzez NB » 7 grudnia 2005, o 12:04

Witaj!
Cykle po porodzie bywają dłuższe z krótką fazą lutealną. Jak najbardziej jest to dopuszczalne, w miarę upływu czasu (u mnie np. po roku )faza lutealna powinna się wydłużyć.
Dobrze, że zwróciłaś na to uwagę , bo świadczy to o tym, że prowadzisz dokładne obserwacje :-)
Zachęcam do zajrzenia do działu "Powrót płodnosci po porodzie" http://www.lmm.pl/forum/viewforum.php?f=9

Pozdrawiam
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Marcysia » 7 grudnia 2005, o 23:28

Hej,hej :)
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Zaczynałam się troszke niepokoić, więc przyznaję ,że mnie uspokoiłaś :) Nie pozostaje zatem nic innego, tylko spokojnie czekać, aż wszystko wróci do normy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ciepltko :)
Marcysia
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 grudnia 2005, o 19:05


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron