Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 13:12 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Badania podczas ciąży

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Badania podczas ciąży

Postprzez MMG » 5 grudnia 2005, o 22:54

Witam,

Jutro wybieram się na pierwsze badania w ciąży - krwi i moczu. Chodze do ginekologa prywatnie i mam pytanie czy musze za te badania płacić bo lecze się prywatnie? I drugie krew to wiem że trzeba badać na czczo ale chodzi mi o mocz -czy trzeba na czczo pobrać próbke bo takie są wskazania? Bo utro jak będe wstawać to zamierzam popbrać próbke.

Pozdrawiam i prosze o pomoc
MMG
MMG
Przygodny gość
 
Posty: 50
Dołączył(a): 2 listopada 2005, o 21:52

Postprzez Ewa M » 6 grudnia 2005, o 00:44

Co prawda jeszcze nie musiałam robić takich badań :lol: , ale z tego co wiem to i krew i mocz oddaje się na czczo. Jest on wtedy najbardziej "naturalny", tzn nie "skarzony" tym co zjadłaś itp, ale mogę się mylić.
Niestety z tego co wiem, będziesz musiała zapłacić za badanie, ale upewnij się pytając, może jakoś się uda. Warto byś miała taką możliwość, bo te badania będziesz przecież powtarzać często. Spytaj się lekarza może znajdzie jakieś rozwiązanie.
Ewa M
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 30 listopada 2005, o 15:38

Postprzez NB » 6 grudnia 2005, o 10:34

Do badania moczu na czczo pobieramy mocz ze środkowego strumienia. Dobrze jest włożyć tampon z waty do pochwy(do wejścia) aby wydzielina z pochwy nie dostała się do pobranego materiału.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron