Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 10:37 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

badanie ginekologiczne ciężarnych

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

badanie ginekologiczne ciężarnych

Postprzez mag_dre » 25 listopada 2005, o 15:26

mam pytanie do ciężarnych. Jak byłyście badane gdy przyszłyście do ginekologa aby potwierdzić ciąże. Pytam bo wydaje mi się, ze byłam potraktowana po łepkach. Chodzi mi oto- że zbadała mnie tak samo jak badali mnie gdy byłam dziewicą ( nigdy nie badano mnie przez odbyt) tzn włożyła palec i naciskała brzuch. Mnie zrobiła tylko cytologię i takie tylko badanie. A poszłam do niej bo w zeszłym miesiącu miałam objawy ciąży- tempka i inne. @ dostałam ale miałam tylko 2 dni i 2 dni plamienia. Była tez mniejsza niż zwykle. No i nic mnie nie bolalo- mialam malutkie skurcze tak jak od czasu po owulacji- te skurcze czasem mam do tej pory. Z objawów przeszły mi tylko mdłości , a choroba lokomocyjna, częste siusianie, zgaga, zmiany nastroju, zostały, acha bóle jajników tez- na nie mi powiedziała, że to owulacja- ale nie można jej miec miesiąc :!: :!: :!: . Piersi tez mnie bolą- choć wczoraj chyba ze strachu przed nią przestały :lol: . mam tez coraz częściej zaparcia- a ich nigdy nie mialam. Po badaniu powiedziała, ze niczego nie czuje, ale na wszelki wypadek dała mi badanie na krew- jest ono czulsze niż testy. I nie wiem, czemu nie dała mi skierowania na usg- bo może mam coś z janikami- że tak bolą :( :? Bolą mnie piersi i na nie tez nic nie powiedziała- nawet ich nie badała. Jestem zła- mimo, że ma przed nazwiskiem Dr :!: :!: :!: Wciązy napewno nie jestem, gdyż w tym dniu wktórym byłam u niej miałam drugi dzień podwyższonej temperatury. W ciązy chyba nie ma owulacji- chyba że jestem jakaś inna :x Proszę o odpowiedź i z góry za nią dziękuję :lol:
Ostatnio edytowano 2 grudnia 2005, o 14:04 przez mag_dre, łącznie edytowano 1 raz
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sagitta » 25 listopada 2005, o 17:25

Jesli istnieje prawdopodobienstwo, ze jestes w ciazy to ginekolog powinien badac szczegolnie delikatnie ze wzgledu na bezpieczenstwo ciazy!
Ja przez jakis czas chodzilam do ginekologa, ktory nawet jak bylam dziewica badal mnie za pomoca wziernika - delikatny z pewnoscia nie byl, a jak poszlam do niego, zeby potwierdzic ciaze, zbadal tak delikatnie ze niemal tego nie poczulam. A moj lekarz prowadzacy ciaze nie zbadal mnie ani razu. Przy pierwszej wizycie sie zdziwilam, ale potem dowiedzialam sie, ze to wlasnie po to, zeby nie spowodowac poronienia.
sagitta
Domownik
 
Posty: 339
Dołączył(a): 22 sierpnia 2005, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron