Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 08:41 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Potrzebna krew A Rh-

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Potrzebna krew A Rh-

Postprzez gosieńka » 25 listopada 2005, o 11:54

Dostałam takiego maila. "to bardzo ważne, potrzebna jest krew grupy "A-Rh-" dla umierajacego dziecka. Nr. telefonu - 604-947-367" Bardzo mnie to ruszyło, bo sama mam taką grupę, tylko niestety nie mogę pomóc bo właśnie na dniach będę rodzić, a później w czasie karmienia nie wiem czy lekarz się zgodzi na oddanie krwi. Może koś z Was ma też tą grupę i mógłby pomóc tej maleńkiej istotce.
gosieńka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 11 stycznia 2005, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mysza » 25 listopada 2005, o 19:14

Gosieńko! Dzwoniłaś może pod podany numer, żeby upewnić się, czy to prawda? Też jestem czuła na różne wołania o pomoc, ale moje doświadczenie naiwnej wiary w takie apele, którą kiedyś drastycznie obalił mój znajomy, nauczyło mnie, że przed rozesłaniem jakiegokolwiej info dalej, sprawdzam je - dobrą bazą jest strona Filipa Gralińskiego: http://atrapa.net/chains/index.html
na której zbiera łańcuszki i potwierdza bądź obala ich prawdziwość.
Mail cytowany przez Ciebie też się tam znajduje (od 2002 roku krąży w sieci)... Zobacz: http://atrapa.net/chains/krew.htm
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez gosieńka » 28 listopada 2005, o 10:52

Nie wiedzialam, ze można to tak sprawdzić. Po d nr tel. nie mogłam się dodzwonić. Dzięki za te spostrzenienie. Chyba jestem zbyt naiwna...
gosieńka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 11 stycznia 2005, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron