Teraz jest 2 maja 2024, o 04:44 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

problem

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

problem

Postprzez Viktoria » 3 listopada 2005, o 12:05

witam mam taki problem jestem okolo 6ipol tygodni w ciazy i wszystko bylo by wpozadku gdyby lekarz nie powiedzial ze mam cos w macicy wyglada to jak guzek jest na usg wieksze niz dziecko. Mniej wiecej wielkosci orzecha wloskiego boje sie czy to nie zagrozi dziecku jaki bedzie mialo na nie wplyw. dodam z ta ciaza jest 4 ostatnie dziecko urodzilam okolo 18miesiecy temu. tymbardziej sie boje ze lekarz specjalnie sie tym nie przejol i wspomnial tylko cos o markerach nowotworowych . Nie bardzo wiem co robic pomozcie .:(((((((
Viktoria
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 listopada 2005, o 11:59

Postprzez NB » 3 listopada 2005, o 12:58

Witaj.
Co lekarz napisał na dokumencie z badania USG?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Viktoria » 3 listopada 2005, o 13:14

Wlasnie w tym problem ze nie dal mi zadnego opisu. Powiedzial tylko ze to cysta a jak usilowalam to sprawdzic okazalo sie ze cos takiego na macicy nie istnieje.
Viktoria
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 listopada 2005, o 11:59

Postprzez Derbunia » 4 listopada 2005, o 10:26

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale może warto byłoby udać się do porządnego lekarza, który się Tobą odpowiednio zajmie, wszystko wyjaśni itd. Myślę, że nawet warto za taką wizytę zapłacić, ale musisz mieć pewność, że lekarz jest ok. Zobacz jakich lekarzy i gdzie polecają na tej stronie (wirtualna przychodnia).
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron