Teraz jest 2 maja 2024, o 09:41 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

ból piersi

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

ból piersi

Postprzez andzela » 7 października 2005, o 08:21

witam

od początku września ( wtedy skończył mi się @) zaczęliśmy z mężem starania o dziecko, od paru dni po pierwszych zbliżeniach bolały mnie piersi, miałam nieco powiększone sutki, nie jestem w ciąży dostałam miesiączkę i robiłam test, jednak wciąż bół piersi tyle że teraz to ból głównie w lewej, czasem czuję też jajniki, jak najszybciej pójdę do gina jednak zaniepokoiłam się tym,
dotąd zawsze stosowaliśmy z mężem prezerwatywę, może to wyda się śmieszne ale czy może się zdarzyć że organizm kobiety
jakoś reaguje na nasienie mężczyzny :) ?
choć sądzę że to pewnie jakieś zaburzenia hormonalne, zawsze miałam nieregularne długie cykle, teraz cykle krótsze 30 dni i unormowane, od dłuższego czasu mam zawsze zaraz przed @małe plamienia, jeśli wliczyć je do @ to trwałaby 10 dni średnio

dzięki za przebrnięcie przez mój tekst
andzela
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 października 2005, o 14:25

Postprzez andzela » 10 października 2005, o 13:53

hej !

szkoda, że nikt mi nie odpisał, może moje pytanie było trochę zabawne :) ale ja się naprawdę niepokoję tym bólem w piersi, zwłaszcza w lewej, jak się nachylam to czuje coś jak pieczenie ogólnie mam piersi obolałe jednak najbardziej czuję właśnie lewą. Zawsze miałam wrażliwe piersi ale tak mocne odczucia mam dopiero od początku września kiedy to z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko. Wizytę u gin mam za parę dni. Boję się, że to cos poważniejszego

może ktoś też miał lub ma podobne odczucia
andzela
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 października 2005, o 14:25

Postprzez NB » 10 października 2005, o 14:48

Cóż. Sama nie wiem co Ci odpowiedzieć .
Ból piersi może być tez związany z niewłaściwie dobranym biustonoszem. Nie piszesz gdzie Cię dokładnie boli, zresztą lepiej żeby Cię ginekolog zobaczył.
Co do reakcji Twojego organizmu na męskie nasienie to trudno coś jednoznacznie stwierdzić. Z pewnością nasienie ma bardzo dobry wpływ na organizm kobiety, zawiera prostaglandyny, ktre być moze w pewien sposób wpływają też na gospodarkę hormonalną, ale to takie moje domysły.
Nie denerwuj się , a moze Ty jestes jednak w ciąży?
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez fiamma75 » 10 października 2005, o 17:46

Takie coś jak Ty (tylko z prawą) miałam przy podwyższonej prolaktynie, która spowodowała zmiany mastopatyczne. Czy nie bierzesz w obecnej chwili jakiś leków?
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez andzela » 11 października 2005, o 11:28

dzięki za odpowiedź !

nareszcie jestem po usg piersi, wszystko dobrze, leków żadnych nie biorę, tylko kwas foliowy, a w ciąży też nie jestem robiłam test po zakończeniu @, teraz robię testy owu, wczoraj kreska już prawie taka na jaką czekam, w tym cyklu zaczęłam mierzyć tewp, od początku cyklu 36,4 a dzis rano 36,6, ( okres prawidłowo ma być + - 26 października - to by się zgadzało )nie jestem w tych temp na razie za dobra zaczęłam niedawno, ale i tak teraz będą dwa tygodnie nadziei 8)
andzela
Przygodny gość
 
Posty: 27
Dołączył(a): 6 października 2005, o 14:25

Postprzez mag_dre » 10 listopada 2005, o 14:40

kurcze, mnie też bolą- im dalej od @ tym bardziej :cry: . Zaczeły mnie boleć wpołowie zeszłego cyklu- tylko same brodawki, teraz 5 dc nowego- bolą mnie coraz bardziej i to całe :cry: . Temka niska więc ciąża wykluczona. Zobacymy co na to powie lekarz :? .
mag_dre
Bywalec
 
Posty: 163
Dołączył(a): 31 października 2005, o 14:11
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości

cron