Teraz jest 2 maja 2024, o 11:22 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

lekarze Pro Vita

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

lekarze Pro Vita

Postprzez mamalgosia » 25 sierpnia 2005, o 16:02

Czy lekarze wymienieni na Waszej stronie chętnie udzielają porad? Czy można zapytać o coś telefonicznie (mam daleko nawet do najbliższego z nich) - oczywiście, jeśli udzielenie porady jest możliwe - czy od razu każą umawiać się na wizytę? Czy chętnie poświęcają czas na porady odnośnie NPRu?
mamalgosia
Przygodny gość
 
Posty: 26
Dołączył(a): 25 sierpnia 2005, o 15:58

Postprzez Mysza » 27 sierpnia 2005, o 15:35

Hej, ja z poradami przez telefon przed wizytą u gina z poradni LMM nie próbowałam, ale wiem, że jest entuzjastą NPR i rozmowy na ten temat prowadzi u siebie w gabinecie bezpłatnie. Pozytywnie jak najbardziej. Spróbuj zadzwonić do tego tam najbliższego Twojemu miejscu zamieszkania. Spróbować warto - myślę. Pozdrawiam!
Mysza
Domownik
 
Posty: 643
Dołączył(a): 9 stycznia 2005, o 12:00
Lokalizacja: Poznań

Postprzez admin » 28 sierpnia 2005, o 00:03

Odpowiedzialny lekarz nigdy nie podejmie się udzielania zbyt szczegółowych porad terapeutycznych telefonicznie czy przez Internet.

Chciałbym przy okazji wyjaśnić tym, którzy (wcale nierzadko) piszą do nas z nadzieją na poradę medyczną, że najczęściej otrzymają albo bardzo ogólną odpowiedź, albo po prostu zostaną odesłani do gabinetu lekarskiego. Problem w tym, że nie tak łatwo trafić na dobrego ginekologa, który równocześnie rozumiałby i wspierał kobietę praktykującą NPR - dlatego właśnie uruchomiliśmy Internetową Przychodnię Pro Vita (http://npr.pl/przychodnia/lista1.html), ale jak widzicie, tłumów medyków tam nie ma.
admin
Administrator forum
 
Posty: 558
Dołączył(a): 7 lipca 2003, o 21:21


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

cron