Teraz jest 2 maja 2024, o 13:58 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

USG

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

USG

Postprzez Baba Jaga » 8 sierpnia 2005, o 21:42

CZy ktos z Was wie gdzie w W-wie dobrze robią USG tzw. brzuszne. Powinnam je zrobić bo ostatnio mam dziwne dolegliwości. Odpada u mnie jeszcze zrobienie USG dopochw.
Czekam i prosze o pilne odpowiedzi
Baba Jaga
Przygodny gość
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 sierpnia 2005, o 21:31

Postprzez Gosiaczek » 9 sierpnia 2005, o 22:41

Jezeli podejrzewasz jakies wieksze klopoty to radze mimo wszystko sprobowac USG dopochwowego bo brzuszne bywa bardzo mylace (wiem z wlasnego doswiadczenia). Domyslam sie,ze przeszkoda jest blonka ale jesli znajdziesz dobry sprzet i przyjaznego, kompetentnego lekarza to mozna takie USG zrobic - bardzo ostroznie i udaje sie choc wymaga cierpliwosci z obu stron :wink: Powodzenia !
Gosiaczek
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 grudnia 2004, o 13:56

Postprzez Baba Jaga » 9 sierpnia 2005, o 23:39

Tylko, że ja jeszcze nie wiem czy to cos poważnego, mam nadzieję, że nie. I wolałabym USG zewnętrzne. Ostatnio Pani ginekolog próbowała mnie zbadać, ale odczuwałam ból i Pani doktor dała sobie spokój. Powiedziała mi żebym poszła na USG. Poradzcie coś :(
Baba Jaga
Przygodny gość
 
Posty: 31
Dołączył(a): 8 sierpnia 2005, o 21:31

Postprzez Gosiaczek » 10 sierpnia 2005, o 19:31

Trudno powiedziec jak by bylo przy USG dopochwowym bo jesli aparat ma cienka koncowke to sie udaje ale moze rzeczywiscie sprobuj zewnetrznie a jak beda watpliwosci to wtedy bedziesz sie martwic. Po prostu USG zewnetrzne jest bardzo niedokladne ale z pewnoscia diagnoze czy trzeba inaczej postawi Ci lekarz. Niestety nie znam sytuacji w Warszawie bo nigdy tam nie mieszkalam. Zycze Ci aby wyszlo super i bez problemow :)
Gosiaczek
Bywalec
 
Posty: 172
Dołączył(a): 20 grudnia 2004, o 13:56


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron