Teraz jest 2 maja 2024, o 14:38 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

inne przyczyny braku miesišczki

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

inne przyczyny braku miesiA!czki

Postprzez ala » 30 czerwca 2005, o 10:34

Dzieczyny nie wiem co mam o tym wszystkim myœleć, dziœ jest 32 dc, @ miałam przewżnie 28, 29 dc, ostatnio nawet wczeœniej, 13 czerwca miałam plamienie (chyba okoloowulacyjne, wczesniej czułam kłucie) Wczoraj robiłam bhcg wyszlo 0,00 :( więc z cišży nici, a już miałam takš strasznš nadzieję, wręcz byłam pewna.
Piersi zaczynajš mnie pobolewać dopiero tak od wczoraj, a przez cały czas nic, właœciwie były takie miękkie, dziwne. Cišgle boli mnie podbrzusze, czuje tez jakieœ kłucie od czasu do czasu. może dodam że nie mierze temp.
Nie wiem co o tym wszystkim myœleć, do mojego gin. bedę dzwonic dopiero jutro, bo tak jest rejestracja, a poza tym nie chce zbyt wczeœnie panikować.
Raz w zyciu miałam juz podobnš sytuację i okazał się że mam jakies pęcherzyki nan jajniku i one chyba wstrzymały okres.
może któras z Was miała podobnš sytuację.
Pozdrawiam bardzo smutna alicja.
ala
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, o 22:57
Lokalizacja: poznań

Postprzez zielona » 1 lipca 2005, o 19:10

Nie jestem lekarzem, więc pewnie Cię nie uspokoję. Wiem jednak, że nie tylko poważna choroba może opóźnić miesiączkę, ale też np. stres, zmęczenie, zmiana warunków życia, grypa itp. Każdy poważniejszy dyskomfort - i już! Moje cykle są zwykle bardzo regularne: 30-31 dni, ale ostatnio zdażył mi się 38-dniowy, a jeszcze jakiś czas temu 48-dniowy (nie zmieścił mi się na karcie) :idea: :!: Zdarza się i nie zawsze zwiastuje komplikacje :) . Życzę pomyślności i pozdrawiam!


[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
[/url]
zielona
Domownik
 
Posty: 389
Dołączył(a): 23 maja 2004, o 10:55

inne przyczyny braku miesiaczki

Postprzez ala » 3 lipca 2005, o 21:37

Witaj zielona.
Na szczęście @ przyszła w sobotę. Bogu niech będą dzięki :)
Pozdrawiam gorąco Alicja
ala
Bywalec
 
Posty: 146
Dołączył(a): 14 grudnia 2004, o 22:57
Lokalizacja: poznań


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości

cron