Teraz jest 2 maja 2024, o 08:20 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

POTAS

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

POTAS

Postprzez Gość » 14 czerwca 2005, o 17:46

WITAJCIE

OD PONAD MIESIĄCA DOKUCZAJĄ MI BARDZO BOLESNE SKURECZ I MROWIENIE PALCÓW W PRAWEJ DŁONI.NAJPIERW MIAŁAM MAGNEZ, ALE OKAZAŁ SIĘ NIESKUTECZNY. PO OSTATNIEJ WIZYCIE U GINEKOLOGA DOSTAŁAM LEK O NAZWIE KALDYUM. LEK TEN ZAWIERA 600 MG CHLORKU POTASU (315 MG JONÓW POSTASU), CELULOZĘ MIKROKRYSTALICZNĄ, POLIAKRYLAN, DIMETIKON E1049, TALK, KRZEMIONKA KOLOIDALNA, INDYOTYNĘ, ŻELATYNĘ I ERYTROZYNĘ. MAM ZAŻYWAĆ PO 1 TABLETCE DZIENNIE. JESTEM W 32/33 TYGODNIU CIĄŻY. ULOTKA LEKU MÓWI, ŻE W CIĄŻY I OKRESIE KARMIENIA PIERSIĄ PRZEPISANIE TEGO LEKU MUSI BYĆ PRZEMYŚLANE...I BOJĘ SIĘ ZAZYWAĆ TABLETKI, CHOĆ PRZEPISAŁA MI JE LEKARKA - GINEKOLOG, DO KTÓREJ MAM DUŻE ZAUFANIE. JEŚLI JEST TU KTOŚ, KTO ZNA TEN LEK. PROSZĘ O POMOC. PROSZĘ W OGÓLE O INFORMACJE, CZY W CIĄŻY MOŻNA ZAŻYWAĆ POTAS...BO JAK BĘDZIE TRZEBA, TO WYTRZYMAM TE DWA MIESIĄCE (NIECAŁE) BEZ LEKU, BYLE TYLKO NIE ZROBIĆ KRZYWDY SWOJEJ KRUSZYNCE...BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA.
POZDRAWIAM
Gość
 

Postprzez fiamma75 » 14 czerwca 2005, o 18:16

Zaufaj lekarzowi :!:
Niedobór potasu może być groźny dla zdrowia i życia.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez NB » 15 czerwca 2005, o 13:07

A z drugiej strony takie objawy mogą być od kręgosłupa - jeżeli np. masz skrzywienie , albo jest on dość obciążony. Trzeba zapytac lekarkę dlaczego tenlek i skąd te objawy u CIebie. Ni ebierz nic w ciemno, bo tak Ci lekarka powiedziała. Pytaj.
NB
Administrator forum
 
Posty: 2064
Dołączył(a): 18 września 2003, o 09:52
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron