Teraz jest 2 maja 2024, o 07:46 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Upławy

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Upławy

Postprzez AniaL » 11 czerwca 2005, o 00:30

Dzisiaj zauważyłam u siebie żółto zabarwione upławy oraz swędzenie i pieczenie w przedsionku pochwy, czy wiecie co to może być. W domu miałam Furagin więc wzięłam 1 tabletkę, ale czy to może być zapalenie cewki moczowej???
AniaL
Przygodny gość
 
Posty: 38
Dołączył(a): 22 marca 2005, o 19:06

Postprzez fiamma75 » 11 czerwca 2005, o 10:53

Nie, zapalenie pęcherza oprócz pieczenia bardzo boli, poza tym biegasz bez przerwy siusiu. Wygląda raczej na jakiegoś grzybka - musisz iść do gina po leki. A na razie zrezygnuj ze słodyczy, jedź dużo jogurtów i kefirów, możesz też robić kąpiele z dodatkiem soli kąpielowej.
fiamma75
Domownik
 
Posty: 2066
Dołączył(a): 5 maja 2005, o 20:01

Postprzez fresita » 11 czerwca 2005, o 12:20

mozesz uzyc clotrimazolu do smarownaia miejsc intymnych, tantum rosa lub vagosanu do podmywania sie i koniecznie do lekarza po leki
fresita
Domownik
 
Posty: 415
Dołączył(a): 9 października 2004, o 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez misiacz » 11 czerwca 2005, o 15:43

Zajrzyj do wątku

http://www.lmm.pl/forum/viewtopic.php?t=1027

Tam znajdziesz rady, jak sobie pomóc przy infekcji pochwy. Jeśli nie możesz od razu iść do lekarza, to warto przynajmniej zakwasić środowisko pochwy (to pomaga i walce z grzybkami, i bakteriami) - kup w aptece Lactovaginal (kapsułki dopochwowe), dawkowanie znajdziesz na opakowaniu (aplikacja 1-2 razy dziennie), przecieraj miejsca intymne jogurtem naturalnym lub kefirem kilka razy dziennie. Dobrze robi też łykanie tabletek z żurawiny - to duża dawka wit. C i stosowanie Citroseptu (dawkowanie przy infekcjach bakteryjnych znajdziesz na stronie www.citrosept.pl).

Dużo zdrówka :D
misiacz
Domownik
 
Posty: 306
Dołączył(a): 30 września 2004, o 09:07

Postprzez tula » 7 lipca 2005, o 21:25

Witam.
Jakby nie bylo nalezy isc do lekarza, ktoz to wie co sie dzieje i jakie moga byc tego skutki...
No ale ja nie o tym, bo sama mam problem.
U lekarza bylam, diagnoza rzesistkowica i maly problem bo karmie piersia, wiec pani wykluczyla konkretne leczenie, czyli nie jestem wyleczona i ciagle mysle jak ze wspolzyciem (maz dostal leki). Na dodatek mam nikle zufanie do tutejszych lekarzy i zastanawiam sie, czy moze sa jednak jakies leki dla mnie (oprocz globulek), ktore naprawde by pomogly.
Czy ktos cos wie? A moze namiar na telefoniczna porade lekarska czy jak?
No same :?: :?: :?:
Pozdrawiam.

ps. za kazdym razem zastanawiam sie skad to diabelstwo... niby wszystko gra...a tu cos sie przyplata
tula
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lipca 2005, o 21:14


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron