Teraz jest 2 maja 2024, o 05:40 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

Ginekolodzy Przychodni lmm

Forum pomocy - ginekologiczne problemy zdrowotne.

Moderatorzy: admin, NB, agulla

Ginekolodzy Przychodni lmm

Postprzez Antonia » 26 maja 2005, o 19:48

Znalazłam na stronach lmm nazwiska lekarzy w Warszawie : dr Ewa Ślizień-Kuczapska i dr Jerzy Rodzeń (ginekolodzy) - czy ktoś z Was korzystał z ich porad, jakie wrażenia?
I druga sprawa, może głupiutka niemniej jednak trochę mnie nurtujaca: mam bardzo małe piersi, baaardzo - gdyby nie biustonosze ze specjalnymi wypełniaczami to byłabym płaska po prostu. Czy jest jakiś naturalny sposób na powiększenie biustu. Najzwyczajniej w świecie wstydzę się wyjść latem na plażę, bo jak założyć kostium, kiedy nie ma na co? (kostiumów kompielowych z wypełniaczami w sklepie nie spotkałam)
Antonia
Przyjaciel rodziny
 
Posty: 250
Dołączył(a): 14 października 2004, o 21:58

Postprzez Kinia » 27 maja 2005, o 08:41

Sama nie cieszę się zbyt dużym biustem, choć powoli zaczynam się leczyć z kompleksów :oops: cóż, mam jakie mam...mam się jednemu podobać, a on nie mówi, że źle wyglądam :wink:
Słyszałam jednak, że ćwiczenia mogą rozwinąć mięśnie klatki piersiowej i przez to biust będzie bardziej widoczny...ale jakoś nie mogę zmusić się do systematyczności, więc nie jest to sprawdzone.
Może któraś z dziewczyn zna jakiś inny sposób...też chętnie usłyszę...

A co go gin, to kiedyś raz korzystałam z pomocy p. Ewy, miła i chyba kompetentna kobieta, ale niestety za wizytę trzeba płacić :( Przyjmuje niedaleko Metra Stokłosy, ul.Pasaż Ursynowski 1, wejście od tyłu, Przychodnia Pro Familia (chyba, albo Pro vita, nie jestem pewna, ale tam jest tylko jedna :) )

Pozdrawiam!!!
Kinia
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez kakoz » 28 maja 2005, o 11:45

Wspaniała lekarka, goraco polecam. Jedyne czego żałuję, to że wcześniej do niej nie trafiłam. Wizyta kosztuje 60zl wiec nie tak znowu duzo. Obecnie uwazam, ze na zdrowiu a zwlaszcza na "tych sprawach" nie mozna oszczedzac, bo niestety wychodzi potem bokiem. Dobry ginekolog wart jest kazdej ceny!
kakoz
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 31 maja 2004, o 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kinia » 28 maja 2005, o 14:53

Jasne...tylko gorzej jest, gdy te ostatnie 60 zł ma Ci starczyć na 1,5 tygodnia życia....w takim wypadku jednak trzeba szukać gdzieś za darmo, bo jednak trudno przez 1,5 tygodnia nie jeść :evil:

Przepraszam za zlość...ale nie dla wszystkich 60 zł, to nie tak znowu dużo...niestety, dla wielu teraz 10 zł, to już spora kwota, nad wydaniem której czlowiek mocno się zastanawia :?
Kinia
Domownik
 
Posty: 354
Dołączył(a): 12 lipca 2004, o 20:32
Lokalizacja: Łomianki

Postprzez gosieńka » 13 czerwca 2005, o 09:25

Cześć dziewczyny. Też korzystam z wiedzy i usług p. Ewy i też myslę, że to dobra specjalistka. Poszłam tam tylko dlatego, że w Warszawie nie znałam dobrego gina, a ją znalazłam w tej wirtualnej przychodni na stronach LMM. Fakt, wizyta kosztuje,a za każde badania trzeba dodatkowo płacić, ale i tak myślę, że warto. Chociaż te 60 zł to dla mnie też nie jest małą kwotą.
gosieńka
Przygodny gość
 
Posty: 61
Dołączył(a): 11 stycznia 2005, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez karolcia » 15 czerwca 2005, o 16:07

jesli chcialybyscie telefoniczne namiary na pania ginekolog, która przyjmuje w przychodni w ramach NFZ (enpeerowiczka, ukonczylam u niej kurs, to kobieta-centrum charytatywne i kopalnia wiedzy), nie trzeba wiec placic
przeszkodą pewnie tylko jest dla warszawianek odleglosc
bo ta pani przyjmuje w Bydgoszczy
ale jesli ktos z okolic Bydgoszczy poszukuje lekarza z powolaniem , to juz go znalazl. prosze do mnie pisac
nie podaje na forum, bo nie mam zwyczaju umieszczac publicznie swoich a tymbardziej czyichs danych
karolcia
karolcia
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 23 marca 2005, o 20:07
Lokalizacja: Płock

Postprzez karolcia » 15 czerwca 2005, o 16:11

Antonio
apropos piersi, to powiem Ci, ze ja mam dwa pryszcze , a nie piersi, ale z tym jest jak z wszystkim
zawsze znajdzie sie ktos lepszy i gorszy od CIebie
a wielkosc piersi nie swiadczy o "lepszosc" czy "gorszosci"
tez mi glupio na plazy, bo nie wieadomo czy ja ten stanik to mam naplecach czy jak :?
ale
olac to
moze w ciazy jeszcze urosna
albo po porodzie
a wtedy meżuś bedzie piał z zachwytu
pozdrawiam
karolcia
karolcia
Przygodny gość
 
Posty: 77
Dołączył(a): 23 marca 2005, o 20:07
Lokalizacja: Płock

Postprzez asiek » 10 sierpnia 2005, o 20:29

Ja też mam pryszcze ale mojemu się podobają. A dla zakompleksionych na pocieszenie powiem, że większość koleżanek w moim wieku na już zwisy, a ja nadal jeszcze nie! ;)
asiek
Przygodny gość
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 lipca 2005, o 11:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Derbunia » 24 sierpnia 2005, o 21:32

A ja chodzę do dr Rodzenia. Jestem bardzo zadowolona. Człowiek konkretny, doskonały specjalista, wyrozumiały, ma zawsze czas szczegółowo odpowiedzieć na pytania, rozwiać wątpliwości i zawsze powtarza, żeby się niczym nie martwić. Byłam pod jego opieką w czasie ciąży. Fakt, że nie było żadnych komplikacji i wszystko przebiegało wzorowo, ale znam kilka kobiet, które miały różne problemy i historie i trafiły do niego - są bardzo zadowolone. Dr przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Żelaznej i w prywatnym gabinecie na ul. Łuckiej. To, co może odstraszyć, to cena wizyty 90 zl :roll: Prawdą jednak jest, że dobry gin na wagę złota. Ja bym dr nie zamieniła na żadnego innego. No i to nazwisko... nomen omen. :D
Derbunia
Bywalec
 
Posty: 119
Dołączył(a): 23 października 2004, o 18:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kręciołek » 25 sierpnia 2005, o 11:02

a czy dr Ślizień - Kuczapska przyjmuje jeszcze gdzieś indziej w Warszawie?
Kręciołek
Domownik
 
Posty: 1076
Dołączył(a): 3 sierpnia 2004, o 10:56
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Szlachetne zdrowie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości

cron