Teraz jest 28 marca 2024, o 15:43 Wyszukiwanie zaawansowane

Uprzejmie informujemy,
że decyzją Zarządu Stowarzyszenia Liga Małżeństwo Małżeństwu
z dniem 1 grudnia 2016 forum pomoc.npr.pl zostaje
Z A M K N I Ę T E
Wszystkie osoby potrzebujące pomocy
zapraszamy na FaceBook'a lub do kontaktu z nami poprzez skrzynkę Porady

JAKI FOTELIK?

Tutaj rodzice mogą się podzielić doświadczeniami z pierwszej linii frontu (forum pomocy)

Moderatorzy: admin, NB

JAKI FOTELIK?

Postprzez Dorotaa » 21 listopada 2011, o 14:31

Proszę i jakąś mądrą podpowiedź. Mam trzyletnia córeczką a w kwietniu spodziewamy sie drugiego maleństwa. W foteliku córeczki wysiadły pasy, nie mogę nigdzie kupić samych pasów do fotelika. Chwilowo pożyczyłam z nosidełka ale chyba muszę kupić Oli nowy fotelik, bo nosidełko będzie nam potrzebne. Proszę podpowiedzcie jaki fotelik kupić dla dziecka o wadze 13 kg i wzroście 100 cm, sama podkładka wydaje mi się jeszcze zbyt wcześnie ale może źle myślę!

Dorota 20 t.c.
Dorotaa
Domownik
 
Posty: 448
Dołączył(a): 23 marca 2007, o 01:54
Lokalizacja: południe Polski

Re: JAKI FOTELIK?

Postprzez mamazo » 28 stycznia 2012, o 15:12

mamazo
Domownik
 
Posty: 300
Dołączył(a): 18 grudnia 2006, o 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: JAKI FOTELIK?

Postprzez boskalala » 1 lipca 2012, o 22:59

Najlepiej udaj się do odpowiedniego sklepu, gdzie doradzą Ci a nawet dopsują fotelik do wzrostu i wagi dziecka. Trzeba tylko troszkę wysiłku włożyć :)
boskalala
Przygodny gość
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lipca 2012, o 22:55

Re: JAKI FOTELIK?

Postprzez planująca » 14 stycznia 2013, o 22:49

A czy dziecku wystarczy podłożyć pod pupę taki jakby fotelik bez opatrcia? W sensie coś jak poduszkę z tym, że sztywną fotelikową. Kurde nie wiem jak to wyjaśnić a mam 6 letnią siostrzenicę która nie mieści się w ofteliku i siostra mówi że ot jej ostatni, ale przecież ona ma dopiero 6 lat jak możę być bez fotelika?
planująca
Przygodny gość
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 stycznia 2013, o 19:00

Re: JAKI FOTELIK?

Postprzez Parria » 11 grudnia 2013, o 20:51

Pierwszy fotelik miałam kupiony razem z wóżkiem. Natomiast następny z którego korzystam do dzisiaj kupiłam taki 3w1. Czyli po prostu w miarę upływu czasu i przybierania dziecka na wadze itp. odmontowuje się pewne części fotelika, aż zostaje sama podstawka na koniec. Jest to fotelik do 36 kg. :)
Parria
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 grudnia 2013, o 13:18

Re: JAKI FOTELIK?

Postprzez majonez » 14 lipca 2014, o 13:30

I własnie takie foteliki do 36 kg sa najlepsze. Z czasem tylko pasy sie reguluje, a jak dziecko podrośnie pasy sie wyjmuje i zapina się je normalnymi pasami. Wiekszosc fotelikow teraz posiada te certyfikaty. My kupowaliśmy na http://www.arti.pl/foteliki-dla-dzieci_kat11.html i jestesmy bardzo zadowoleni. Jest stabilny i posiada regulacje nie tylko pasów ale również zagłówka.
majonez
Przygodny gość
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 września 2013, o 12:21

Re: JAKI FOTELIK?

Postprzez Dyta8496 » 3 czerwca 2015, o 00:34

Jak zawsze kupujesz fotelik to masz wagę wzrost i wiek do dziecka najlepiej dobierać do wzrostu ale jak za dużo wazy na dany fotelik to nie może być.
Dyta8496
Przygodny gość
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 czerwca 2015, o 07:45


Powrót do Wychowanie dzieci w rodzinie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron